Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проект одноповерхового будинку з гаражем – у чому його переваги?

Проект одноповерхового будинку з гаражем – у чому його переваги?

Занадто довго збірні конструкції сприймалися багатьма як дешеві й низькоякісні, але це зовсім не так. Каркасні будинки з гаражем відрізняються коротшим терміном будівництва, вищою енергоефективністю, мінімальною кількістю будівельних відходів, поліпшеним контролем якості та гарантією того, що кінцевий продукт відповідає дизайну, що може означати нижчі витрати при вищій якості. Зведення на ділянці без важкої техніки або виготовлення за межами майданчика набирає обертів завдяки довгостроковим економічним вигодам, енергоефективності, а також передовим і екологічно чистим технологіям, що застосовуються від проектування до будівництва.

В даних будівлях відсутні сходи, що збільшує площу приміщення. Усувається ризик падіння для маленьких дітей, людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку. Крім того, у випадку пожежі евакуація в одноповерхівці набагато простіша. Також тут легше пересуватися і можна жити тихіше – ви не почуєте нагорі кроків чи іншого шуму, який може дратувати. Крім того, можна об’єднати технічні приміщення, заощадивши місце. Замовивши у нас проект одноповерхового житла з гаражем, ви отримуєте екологічність, красу, гнучкість планування поверхів та будь-який з архітектурних стилів.

Будуйте з АБ “Архітектурна кухня” і отримуйте безкоштовні одноповерхові будинки з гаражем

Архітектори нашої компанії розробляють як типові, так і індивідуальні проекти. Якщо ви оберете нашу компанію як забудовника, проект буде входити у вартість будівництва. Серед величезного розмаїття планів ніщо не завадить вам знайти відмінний будинок з фронтонами, просторими вікнами та об’ємними просторами всередині, а також необхідним особисто вам плануванням. Наші архітектори, інженери, конструктори та дизайнери пишаються тим, що всією командою створюють безпечні, ексклюзивні й красиві дизайни в межах параметрів, які надають їх клієнти.

Готові проекти одноповерхових будинків з гаражем та їх переваги

“Архітектурна кухня” має у своєму арсеналі готові плани, які завжди можна адаптувати до особистих потреб і території земельної ділянки. Ви можете вибрати площу, яка вам потрібна для життя і ведення господарських справ:

  • до 100 квадратів;
  • до 120 квадратів;
  • до 150 м2 або ін.

Архітектори проектують плани для забудови споруд не тільки за каркасною технологією, а й для будівель з газобетону, цегли чи піноблоків. Варіант планування з 2 гаражами – це можливість не тільки отримати додаткову площу для зберігання і ремонту автомобіля, але й зручне розташування на ділянці.

Проекти одноповерхових будинків без гаража

У нас можна замовити сучасні одноповерхові будівлі з сауною або лазнею замість гаража, що стоїть поруч. Якщо у вас мало території або вона нестандартних розмірів, для вас доступне планування вузького одноповерхового котеджу. Архітектори створять креслення на 2 або 3 спальні. Вони стануть у пригоді, якщо ви хочете мати невеликий заміський будиночок для постійного проживання. Можливо, ви помітили, що популярність однорівневих житлових умов, схоже, стає все вищою? У нас ви можете знайти не тільки невеликі котеджі й скромні дачі, а й плани одноповерхових споруд будь-якого розміру і стилю. План будівлі з трьома спальнями роздільного розташування є прекрасним рішенням для сім’ї з дітьми старшого віку.

Перегляньте більше чудових будинків у нашій колекції планів. Є величезна кількість будівель, які обслуговують людей різного віку й достатку. Вибираючи одноповерховий будинок, ви вже прийняли просте рішення, яке підійде вам у старості. Універсальний дизайн набирає популярності всюди, тому ви можете замовити будівництво житла вашої мрії, яке буде оснащене просторими ванними кімнатами з душовими кабінами, широкими холами, великими вікнами та кухнями-студіями.

Проекти одноповерхових будинків з терасою і гаражем

Вас може зацікавити будівництво каркасних будинків з мансардою або терасою, оскільки вони дадуть можливість без проблем приймати гостей. Подивитися фото готових будинків можна на нашому сайті. Ми займаємося будівництвом герметичних споруд, в яких легко дихається, оскільки в них завчасно продумане місце для вільного простору. Вбудовуючи системи рекуперації, ми знижуємо навантаження на опалення та охолодження, що, у свою чергу, зменшує споживання енергії. Це також впливає на якість повітря в приміщенні. У проекті одноповерхового каркасного житла ми забезпечуємо достатню вентиляцію для підтримки здоров’я і комфорту. Повітряні системи з рекуперацією тепла служать «легенями» будинку, зберігаючи свіже повітря для жителів.

Ще один важливий плюс стосується матеріалів, використовуваних для будівництва, утеплення та оздоблення споруд. У герметичному середовищі небезпечні токсини, що виділяються небезпечними матеріалами, можуть бути шкідливими для нашої дихальної та нервової систем. На щастя, матеріали, які ми використовуємо, екологічні й безпечні, а правильно створена вентиляція тільки покращує мікроклімат в будинку.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2