Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проект будинку Львів

Проект будинку Львів

Кожна українська сім’я мріє жити в окремому, красивому, затишному, сучасному будинку. Шикарна вілла або невеликий котедж, дачний будиночок або новобудова в стилі модерн? Вибір за вами. А ми підкажемо, як наблизити свою мрію, навіть не маючи мільйона доларів на рахунку.

Проекти будинків з  мансардою


Маючи земельну ділянку у Львові або Львівській області, варто задуматися про проект для майбутнього житла. Від нього буде залежати його зовнішній вигляд і внутрішній зміст житла. І вирішувати це доленосне питання краще з професіоналами АБ «Архітектурна кухня».

Проект будинку у Львові – перший крок

Якщо ви вважаєте, що можна побудувати будинок без проектно-кошторисної документації, то це жахлива помилка, яка дорого обійдеться вам в майбутньому. Без точних креслень і інженерних розрахунків безпечне і надійне житло звести неможливо, якими б умільцями не виявились майстри.


Сьогодні багато фірм видають себе за великих фахівців і вимагають за свої послуги нечувані гонорари або навпаки, обіцяють неймовірні знижки. Не довіряйте дилетантам, не варто витрачати на них ні них час, і, тим більше, гроші. Працюйте з перевіреними часом солідними організаціями, вони не підведуть. У АБ «Архітектурна кухня» за кілька років успішної роботи є багато вдячних відгуків, а десятки об’єктів вже реалізовані за проектною документацією компанії.


Повний пакет документації або проект, розроблений фахівцями, стане першою сходинкою назустріч новому будинку. Тому підійти до вирішення цього питання варто з усією серйозністю.

Де вигідно купити проект будинку у Львові?

Проекти одноповерхових будинків

Проекти котеджів у Львові

Звертайтеся до нас, і ми знайдемо оптимальне рішення конкретно для вашого випадку:

  1. Запропонуємо вибір з готових пакетів, розміщених в нашому каталозі. Зверніть увагу, є економ-пропозиції, систематично проводяться цікаві акції для більш вигідних угод.
  2. Обговоримо і внесемо за вашим бажанням необхідні зміни в типовий варіант, який ви вибрали.
  3. У разі якщо ви побажаєте особливий, не схожий на готові розробки проект, ми зробимо його за пару тижнів.


Ми готові йти назустріч вашим побажанням за умови співпраці. Для своїх клієнтів ми зробимо навіть неможливе.

Проект котеджу у Львові

Хочете побудувати котедж у Львові або Львівській області? Ми готові забезпечити вас повним пакетом необхідної проектно-кошторисної документації. Ви можете купити його у нас, вибравши готовий з каталогу, або замовити в індивідуальному порядку для розробки нашим АБ.


У нас є реалізовані об’єкти котеджів у вигляді звітів з фотографіями, їх можна переглянути в розділі «Побудовано». Хтозна, може, незабаром там з’являться фото і вашої новобудови, нового і рідного сімейного гніздечка. Ми будемо не проти розділити вашу радість. Телефонуйте сьогодні! Обговоримо деталі співпраці.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2