Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Система “Розумний дім” – як вона працює? Поради щодо будівництва

Система “Розумний дім” – як вона працює? Поради щодо будівництва

«Розумний будинок» – це автоматизована система управління різними складовими інфраструктури приватного будинку. Це хороший спосіб забезпечити максимальний комфорт та економію часу. Встановлення системи краще проводити в процесі будівництва житла. Фахівці радять каркасну технологію.

Що таке система “Розумний дім”?

Щодня з’являється дедалі більше гаджетів та пристроїв, які допомагають зробити керування будинком комфортнішим та зручнішим. Установка “Розумний дім” під ключ вже широко представлена громадськості та є системою датчиків і техніки, що створюють і підтримують управління житлом практично без участі людини. Такий винахід заощаджує час власника та поєднує всі ресурси житла в одне ціле. Зазвичай керування здійснюється за допомогою смартфона, ноутбука або планшета. Основні елементи:

 • клімат-контроль;
 • охоронна сигналізація;
 • освітлення та опалення;
 • керування побутовою технікою;
 • телевізор, аудіо-програвачі тощо.

Як побудувати розумний будинок? Встановлення «Smart home» у приватному будинку краще проводити в процесі будівництва чи ремонту, адже потрібно прокласти кабелі, змонтувати серверні шафи та блоки керування. Схема працює відповідно до сценаріїв, які налаштовуються відповідно до побажань власника. Наприклад, світло вмикається та вимикається у вказаний час. Управління провадиться з мобільного телефону навіть на відстані. Все обладнання працює самостійно та контролює весь робочий процес.

Переваги та недоліки системи

Керований комплект “Smart home” значно спрощує та автоматизує життя людини. Це ідеальний помічник для тих, хто цінує комфорт і час. Основні переваги:

 • дистанційне керування;
 • контроль голосом;
 • автоматичне оновлення;
 • попередження у разі надзвичайної ситуації.

Техніка підключається за допомогою Wi-Fi. Що саме дозволяє контролювати “Smart home”:

 • Світло. Всі лампочки та світильники вмикаються та вимикаються у певний час. Наприклад, можна запустити сценарій “Романтика”: у кімнаті буде м’яке світло та заграє розслаблююча музика.
 • Клімат. Установка підтримує в будівлі комфортну температуру та вологість протягом усього року. Влітку тут прохолодно, а взимку тепло.
 • Електроприлади. Тепер не потрібно цілий день переживати, чи вимкнена праска. Вся техніка контролюється за допомогою програми на смартфоні.
 • Безпека. Паралельно встановлюється охоронна сигналізація. Також можна під’єднати відеоспостереження та бачити, що відбувається в будівлі та на прибудинковій території.

Система “Розумний дім” дозволяє керувати вентиляцією, домофоном та навіть басейном. З мінусів можна відзначити високу ціну на “Розумний дім”. Техніка, датчики, а також монтаж досить дорогі. Своїми руками встановлювати систему не варто, адже «Smart home» має працювати чітко та злагоджено, а без попереднього досвіду та знань налаштувати техніку дуже складно.

Найкраща технологія для налаштування та схеми “Розумного будинку”

З кожним днем збільшується потреба у використанні мобільних споруд та будівель, що швидко зводяться. Йдеться про каркасне будівництво. Ця технологія дозволяє реалізовувати високотехнологічні екопроекти та систему “Розумний дім” у тому числі. Купувати розумний будинок в Україні за каркасною технологією краще у перевірених компаній. Житло будують на основі дерев’яного або металевого каркаса, що обшивається з обох боків OSB-плитами. Особливу увагу слід звернути на якість утеплювача – від цього залежатиме мікроклімат у приміщенні. Довговічність будівлі залежить від якості каркаса, тому краще вибирати деревину твердих сортів – сосну чи дуб. Переваги каркасного котеджу:

 • Енергоефективність. Завдяки утеплювачам всередині приміщення взимку зберігається комфортна температура. Дерево добре зберігає тепло, тому можна суттєво заощадити на опаленні. Щоб не виникло “парникового” ефекту, дуже важливо подбати про хорошу вентиляційну систему.
 • Швидкість будівництва. Каркасна технологія вважається однією з найшвидших та найбільш економічно вигідних. Невеликий котедж можна звести всього за кілька місяців. Не потрібно залучати важку техніку, адже вся робота проводиться вручну. Технологія будівництва передбачає максимальне використання всіх матеріалів, тому після завершення не потрібно думати, куди утилізувати будівельне сміття.
 • Доступна ціна. “Smart home” – система недешева, тому каркасна технологія дозволяє суттєво заощадити у процесі будівництва. Гарна економія – це полегшений фундамент, оскільки каркасна будівля має легку конструкцію. Навіть другий поверх суттєво не впливає на загальну вагу.

Наша компанія пропонує недорого каркасне будівництво. Можна замовити проект для будь-яких матеріалів та технологій. Також ми будуємо модульні споруди. На сайті можна завантажити каталог типових проектів, розроблених професійними архітекторами. Доступні відео– та фото-відгуки клієнтів нашої компанії, які оцінили плюси каркасного будівництва. Ми запрошуємо приєднатися до будівництва – можна переглянути приклади наших робіт. Якщо ви не знаєте, скільки коштує «Розумний дім» smart, можна розрахувати вартість онлайн або звернутися за допомогою до наших менеджерів.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2