Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Довідник

Довідник

Стаття

Як вибрати проект будинку

В першу чергу необхідно для себе обрати між вибором готового чи індивідуального проекту. Як перше так і друге матиме і плюси, і мінуси, в даній статті ми і постараємось розповісти про це якомога більше.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти одноповерхових котеджів

Співпраця з нашою компанією має чимало переваг. Укладаючи договір з «Архітектурної кухнею», забудовник отримує гарантію своєчасного і якісного виконання всього спектру будівельних робіт, можливість консультації з фахівцями в усіх сферах, що стосуються будівництва.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти маленьких будинків

На невеликих ділянках доцільно побудувати будиночок, де господарям буде затишно і тепло, по-домашньому спокійно і комфортно. А вже використовувати його в якості дачі в теплу пору року або жити постійно – це вирішують самі мешканці. Всім хочеться мати надійну і якісну споруду, яка буде вірно служити сімейства десятки років.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти будинків Хмельницький

В сегодняшних реалиях жилищных проблем в Украине, когда рост цен значительно опережает рост благосостояния граждан, построить частный дом выгоднее, чем купить квартиру в городе.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти будинків Чернівці

Якщо сім’я потребує поліпшення житлових умов, то чолі сім’ї необхідно вирішувати цю проблему негайно. Не варто сподіватися на випадок, краще планувати самому. Тоді дітям буде кому дякувати за щасливе дитинство.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти будинків Ужгород

На сайті АБ «Архітектурна кухня» є спеціальний розділ готових проектів, які ідеально підходять для будівництва будинку в Ужгороді або Закарпатській області. Фахівці АБ можуть адаптувати будь-який ваш вибір під конкретну ділянку.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти будинків Тернопіль

В АБ «Архітектурна кухня» ви знайдете найпривабливіші пропозиції по пакетам проектно-кошторисної документації для майбутнього будинку, щоб побудувати його в найближчому майбутньому на земельній ділянці в Тернополі або Тернопільській області.

Дізнатися більше

Стаття

Проекти будинків Івано-Франківськ

Мрія про власний будинок живе в серці кожного свідомого глави сімейства. І щоб з області солодких мрій перенести її у власне життя, потрібно почати з першого, але основоположного етапу – придбати проект будинку своєї мрії.

Дізнатися більше
Показати ще