Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Планування будинку з мансардою – переваги та технологія будівництва

Планування будинку з мансардою – переваги та технологія будівництва

Кожен із нас рано чи пізно замислюється про купівлю нерухомості, і саме в цей момент виникає питання – квартира чи приватний будинок? Плюси квартири очевидні – розвинена інфраструктура, зручна комунікація, дешевше обслуговування. Але якщо дратує постійний шум, погана екологія та маленька площа, тоді покупка приватного будинку стає природним рішенням.

Плюси приватного будинку з мансардою

Найчастіше приватні будівлі будують у передмісті, тому потрібно довше діставатися до роботи або школи. Але якщо врахувати постійні пробки в місті, іноді дорога трасою займає навіть менше часу. Також на ділянці можна збудувати гараж і всі проблеми з паркуванням зникнуть. Інші переваги приватного котеджу:

 • Природа та спокій. Нарешті можна забути про шум транспорту, шкідливі вихлопи та гучних сусідів за стіною.
 • Простір для творчості. Найкращі планування будівель з мансардою пропонують великий вибір варіантів, які сподобаються навіть найвибагливішому клієнту.
 • Земельна ділянка. Біля котеджу можна створити сад, зробити басейн чи збудувати інші господарські приміщення.
 • Велика площа. У приватному будинку є особистий куточок для кожного члена сім’ї.

Планування будівель з мансардою та терасою останнім часом досить популярні. На мансарді можна облаштувати спальне місце, дитячу кімнату або робочий кабінет.

Типові або індивідуальні проекти одноповерхового будинку з мансардою

Мансардний поверх – це приміщення під дахом, яке використовується як для житлових, так і для господарських потреб. Сьогодні типове планування споруди з мансардою користується широкою популярністю, оскільки збільшує житлову площу. Також є можливість облаштувати тут приміщення, яке не завжди доречно вписується в загальний інтер’єр житла – наприклад, художню майстерню. Крім цього горище надає будівлі гармонійного вигляду.

Проекти будівель з мансардами 7 на 7 або 10 на 10 поділяються на типові та індивідуальні. Типовий проект часто вже реалізований на практиці – це дозволяє побачити, яким буде житло в кінцевому варіанті. Такий план має конкретну вартість, тому можна розрахувати кошторис робіт та швидко оформити всі необхідні документи. При створенні типових креслень враховуються бажання та потреби сучасних сімей. Єдиний недолік у тому, що слід звернути увагу на тип ґрунту, де проводитимуться роботи, і відповідно вибрати тип фундаменту. В типове планування можна вносити невеликі зміни, що не впливають на основну конструкцію. Індивідуальний проект дозволяє побудувати котедж з урахуванням усіх потреб та ідей замовника. Такий план коштує дорожче, до того ж його розробка триває довше.

Будівництво каркасних будівель

Каркасну або канадську технологію часто використовують для реалізації проектів із мансардою та гаражем. Каркасні будівлі екологічні, надійні та комфортні для проживання. Основна перевага – швидкість будівництва та доступна ціна. Особливості каркасних споруд:

 • «Скелетом» такого житла служить дерев’яний каркас. Найчастіше для його спорудження використовують сосну чи дуб.
 • Каркас встановлюють на підготовленому фундаменті. Завдяки легкій конструкції на цьому етапі будівництва можна заощадити, оскільки каркасний будинок не вимагає потужної основи.
 • Каркасник обшивають двома методами – каркасно-рамковим та каркасно-щитовим. Перший варіант дешевший, але займає більше часу. В другому випадку щити для будівлі виготовляють на заводі, а на будмайданчику лише монтують. Це коштує дорожче, але займає значно менше часу.
 • Особливу увагу слід звернути на утеплювач – від його якості залежатиме функціональність споруди. Укладається матеріал у порожнину між зовнішньою та внутрішньою обшивкою будівлі.
 • Обов’язково потрібно провести хорошу пароізоляцію та вентиляцію.

Професійна бригада будівельників може звести каркасний котедж всього за кілька місяців. Роботи можна проводити будь-якої пори року. Також практично немає будівельного сміття, тому не потрібно думати, як його утилізувати. На фото збудованих будівель можна побачити, що каркасні споруди нічим не відрізняються від аналогічних будинків із бруса або з цегли.

Як замовити проект каркасного будинку з мансардою 6х6

Наша компанія проводить будівництво каркасних будинків відповідно до всіх норм. Можна замовити проект житла з мансардою та чудовим плануванням 10х8 – у каталозі доступний великий вибір варіантів. Також ми розробляємо проекти для споруд із різних матеріалів – наприклад, є варіанти з горищем для будівництва з піноблоку. Що ми пропонуємо:

 • професійні бригади будівельників;
 • швидку та відмінну роботу;
 • використання лише якісних матеріалів;
 • безкоштовну консультацію;
 • великий вибір проектів для людей із різним достатком.

Також на нашому сайті можна провести орієнтовний підрахунок вартості коробки будинку. Ми створюємо проекти для комфортного життя!

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2