Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти будинків Тернопіль

Проекти будинків Тернопіль

Раніше займатися поліпшенням житлових умов громадян було справою державною. Потім з’явилася нова можливість: щоб не чекати своєї черги роками, люди могли побудувати кооперативну квартиру. Зараз можливості є, але потрібні шалені капіталовкладення.
За кордоном накопичено чималий досвід в будівництві доступного, але дуже якісного житла.


Сьогодні українці мають можливість вибирати ті варіанти, які їм по кишені, в тому числі і зведення будівель за канадською технологією, наприклад. В АБ «Архітектурна кухня» ви знайдете найпривабливіші пропозиції по пакетам проектно-кошторисної документації для майбутнього будинку, щоб побудувати його в найближчому майбутньому на земельній ділянці в Тернополі або Тернопільській області.

Проекти будинків від Архітектурної кухні

Проект будинку в Тернополі: що потрібно враховувати?

Ви вирішили не чекати манни небесної, а зайнятися будівництвом свого власного будинку. Дуже мудре рішення. Але так, як театр починається з вішалки, будівництво починається з проекту, який повинен бути грамотним, детально розробленим, з точними розрахунками.

В АБ «Архітектурна кухня» ви знайдете тільки роботи професіоналів, які гарантують, що ваш будинок буде міцним, надійним і проживе довго-довго.

Хочете купити проект будинку в Тернополі недорого?

  • Найдешевший варіант – вибрати готовий пакет документації з нашого каталогу, попередньо обравши його на свій розсуд. Типові варіанти ретельно розроблені нашими співробітниками, по ним вже є реалізовані об’єкти.
  • Не набагато дорожче обійдеться внесення правок в типовий проект. Якщо в принципі він вас влаштовує, але потрібні невеликі доповнення або зміни, то ми готові їх розглянути, щоб допомогти вам.
  • Дорожче, але доступніше ринкових цін, вам обійдеться індивідуальний пакет документів, який для вас розроблять з нуля, з урахуванням ваших уподобань.


Ми пропонуємо нашим клієнтам незмінно високу якість документації за цілком доступну ціну. Професіонали нас рекомендують, дилетанти нам заздрять, а ми любимо свою роботу і робимо її з душею, для людей.

Проекти двоповерхових будинків в Тернополі

Проекти котеджів в Тернополі та Тернопільській області

Сьогодні мрія мати власний котедж не так вже нездійсненна, який здавалася раніше. Перегляньте цікаві варіанти проектів сучасних котеджів в нашому каталозі. Вони різні за площею, плануванням і дизайном, виконані в різних архітектурних стилях. Але з кожного вийде чудовий, красивий і затишний, надійний і довговічний будиночок.


Якщо ви володієте земельною ділянкою під забудову, то можете сміливо звертатися до нас за проектом майбутнього котеджу. Ми із задоволенням вас проконсультуємо, зазначимо в будь-яких важливих питаннях. Телефонуйте сьогодні!

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2