Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Що слід врахувати, обираючи дизайн проекту будинку

Що слід врахувати, обираючи дизайн проекту будинку

Втомилися від постійного шуму, гучних сусідів та забрудненого повітря? Саме час подумати про своє житло. Будівництво будинку – справа відповідальна та недешева, але заощадити можна. Наприклад, можна вибрати типовий проект замість індивідуального та віддати перевагу каркасній технології.

Як вибрати дизайн проекту будинку під ключ

Перед тим, як купити дизайн заміського будинку, слід оглянути земельну ділянку. Потрібно перевірити, чи підходить планування за розмірами. Крім того, існують певні правила забудови місцевості – наприклад, відстань до споруд на сусідніх ділянках. Якщо на ділянці є водоймище, колодязь чи зелені насадження – це все також потрібно врахувати. Слід знати, що якщо будівлю було збудовано без урахування всіх нормативів, її можуть знести за рішенням суду.

Дизайн одноповерхової та двоповерхової будівлі під ключ залежить від уподобань власника. Важливу роль відіграє склад сім’ї – чи є у вас маленькі діти або люди похилого віку? Споруда призначена для постійного чи тимчасового проживання? Житло повинне мати велику площу понад 150 м кв. або до 100 м2? До того ж слід правильно розташувати будівлю відповідно до сторін світу, щоб господарські приміщення розташовувалися на півночі, а житлові – на теплій та сонячній стороні.

Типовий чи індивідуальний дизайн?

Скільки коштує будівництво? У вартість також входять креслення житла. Розрізняють:

 • типові;
 • індивідуальні планування.

Типовий проект великого будинку – це проект, який можна використовувати неодноразово. Він розроблений кваліфікованими фахівцями та враховує потреби сучасних сімей. Сьогодні існує величезний вибір варіантів, тому не варто турбуватися, що на одній вулиці стоятимуть два однакові будинки. Плюси типових креслень:

 • готова документація;
 • деталізований кошторис;
 • конкретна вартість за квадрат;
 • можливість побачити остаточний результат.

Єдине – типове планування необхідно підлаштувати під особливості конкретної земельної ділянки. Також можна внести невеликі зміни. Індивідуальні креслення обирають люди, необмежені у фінансових можливостях. Розробка планування відбувається у співпраці з клієнтом. Замовник озвучує всі свої ідеї та побажання. Також можна замовити дизайн інтер’єру.

Будівництво у стилі барнхаус за каркасною технологією

Під час розробки проекту приватного будинку враховується технологія будівництва. Каркасна технологія дає широкий вибір архітектурних рішень, а простота оздоблення дозволяє використовувати різноманітні матеріали. Головні особливості каркасного будівництва:

 • Каркас будівлі переважно виготовляють із деревини сосни або дуба. Важливо, щоб дерево було максимально сухим, адже в іншому випадку споруда може деформуватися.
 • Каркас складається з горизонтальних та вертикальних обв’язок, у порожнині між якими укладають утеплювач.
 • Легка конструкція каркаса тримає на собі майже все навантаження будівлі, тому потужний фундамент не потрібен.
 • Завдяки каркасній технології вартість дизайну з мансардою стає доступнішою.
 • Немає потреби у використанні важкої техніки – всі матеріали легкі, тому роботи можна провести самотужки.
 • Основна перевага каркасної споруди – швидкість будівництва. Вже за 3-4 місяці можна переїхати до повністю готового житла.
 • Щоб звести будинок, достатньо бригади з 3-5 осіб.

Каркасні будівлі дуже теплі – недарма вони такі популярні в Канаді та країнах Скандинавії. Також можна звести енергоефективний будинок недорого. Дуже популярна система “Розумний дім”. Можна оформити сучасний інтер’єр, адже просторі кімнати каркасника дозволяють це зробити.

Де купити хороший проект житлового будинку

Наша компанія будує тільки за каркасною технологією, але в нас також можна замовити планування для споруди з будь-якого матеріалу. Є великий вибір типових креслень, а також ми працюємо за індивідуальним замовленням. Доступні відео та фото готових робіт. Наші переваги:

 • кваліфіковані спеціалісти;
 • професійні бригади монтажників;
 • якісні матеріали;
 • великий вибір планувань;
 • індивідуальний підхід до клієнта.

Ми підбираємо креслення для клієнтів різного соціального статусу, зважаючи на їхній бюджет. Ціну на дизайн проекту будинку можна дізнатись у наших менеджерів.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2