Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Збірні будинки: головні характеристики, переваги й ціни

Збірні будинки: головні характеристики, переваги й ціни

Збірні будинки сьогодні є досить популярними. Таке рішення допомагає заощадити час та гроші на будівництво. Для будівництва модульного житла використовують каркасну технологію – одну з найшвидших та найбільш економічно вигідних технологій. Як купити збірний котедж під ключ?

Збірні будинки під ключ

Збірні будівлі за каркасною технологією стали популярними відносно недавно. Що таке збірне житло із бруса під ключ? Це звичайний будинок із дерев’яних матеріалів, що зводиться з використанням підготовленої сировини. Модульні споруди нагадують конструктор, що складається з готових елементів відповідно до проекту. Ціни на збірні котеджі в Україні є досить доступними й цей факт змушує ставитися до них з обережністю. Вважається, що каркасники ненадійні, мають короткий термін служби й у них холодно взимку. Але чомусь саме модульні каркасні будівлі дуже популярні в Канаді, Фінляндії та США. Особливості житла:

 • конструкція каркасу виготовляється з дерева (переважно з сосни або дуба), рідше – з металу;
 • у порожнині між зовнішньою та внутрішньою обшивками укладають якісний теплоізоляційний матеріал (мінеральну вату);
 • оскільки сам котедж має легку вагу, не потрібно заливати масивний фундамент;
 • канадська будівля має низькі витрати на будівництво – не потрібно залучати важку техніку, а з усіма роботами можуть впоратися 3-5 осіб.

Збірні будинки під ключ роблять панельно-каркасним способом. Каркас вже “вшитий” у стіни, а стіни мають готове оздоблення. Такі щити виготовляються на заводі, а робітникам потрібно лише змонтувати їх. Також модульні споруди мають вже готові комунікації, тому власникам потрібно тільки розставити меблі, і можна жити! Типові проекти збірних будинків представлені в широкому асортименті.

5 причин вибрати каркасний будинок

Щоб заощадити кошти, багато хто намагається проводити будівництво самостійно. Часто таке рішення призводить до сумних наслідків – будівля деформується та швидко руйнується, тому краще купити збірний будинок у професіоналів. Чому варто вибрати каркасник:

 1. Довговічність. Забудовник дає гарантію на 50 років, але це мінімальний термін. Канадський котедж служить своїм власникам 100 і більше років, якщо каркас та утеплювач були виготовлені з високоякісних матеріалів.
 2. Гарне теплозбереження. Основна перевага каркасника – це високі енергозберігаючі властивості. Дерево саме по собі добре зберігає та утримує тепло, а додаткові утеплювачі тільки підвищують цей показник, тому каркасні будівлі можна будувати в північних регіонах.
 3. Міцна конструкція. Незважаючи на легку вагу, каркасні споруди досить надійні та міцні. Вони витримують сильні вітри, снігопади та потужні землетруси.
 4. Екологічність. Котедж із натуральної сировини забезпечує оптимальну температуру та вологість у приміщенні. Щоб будинок “дихав”, потрібно подбати про хорошу вентиляцію, і це стосується не лише каркасників, а й усіх будівель загалом.
 5. Доступна ціна. Готові типові проекти канадських будівель мають фіксовану ціну. Ціни залежать також від використаних матеріалів, але якщо розглядати технологію в цілому, вона є однією з найбільш економічно вигідних.

З мінусів каркасного житла можна відзначити високу пожежну небезпеку, але цей недолік легко усунути за допомогою спеціальних захисних засобів. Також збірні канадські котеджі швидко будуються. Наприклад, модульний житловий будинок для дачі монтують не більше, ніж тиждень. Будівництво дачних варіантів чи будівель для постійного проживання займає приблизно від 3 до 5 місяців.

Де замовити дерев’яні каркасні будинки

Якщо ви хочете збудувати будинок недорого економ-класу, тоді найкращим рішенням стане каркасна технологія. Ми будуємо тільки за канадською та модульною технологіями, але також розробляємо проекти для різних споруд та матеріалів. У каталозі можна переглянути типові проекти та фотографії готових об’єктів. Каркасна технологія продовжує завойовувати ринок, про що свідчать позитивні відгуки клієнтів. Чому варто вибрати нашу компанію:

 • великий досвід у сфері будівництва каркасних споруд;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • команда професіоналів;
 • найкращі архітектурні рішення для вашого котеджу;
 • розробка всієї необхідної документації;
 • виконання повного циклу будівництва.

Якщо виникли запитання, можна звернутися до наших менеджерів за безкоштовною консультацією. Робота з нами вигідна й надійна.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2