Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Дачний проект: рекомендації щодо вибору

Дачний проект: рекомендації щодо вибору

Що може бути кращим за відпочинок на природі? Невеликий дачний будиночок – ідеальне рішення для людей, які володіють власною земельною ділянкою, але не мають можливості жити за містом протягом усього року. Такі будівлі зазвичай недорогі, мають просту конструкцію та невисоку ціну.

Як вибрати дачний будинок під ключ із терасою

Будинок, призначений лише для сезонного відпочинку, відрізняється від постійного житла. Найчастіше тут відсутня опалювальна система та утеплювач у стінах. Власники хочуть звести його за найкоротші терміни та з мінімальними витратами. Перше, що потрібно врахувати перед будівництвом – тип та площу земельної ділянки. Відповідно до типу ґрунту підбирається проект, далі прораховується кошторис та закуповуються потрібні матеріали. Для будівництва компактного приміщення найкраще підходять типові проекти дачних будиночків. Для багатьох замовників важливу роль відіграє наявність тераси, адже за хорошої погоди саме тераса стає улюбленим місцем відпочинку для всієї родини. Також популярні планування з мансардою.

Типові креслення дачних будівель під ключ враховують усе, що потрібне сім’ї для комфортного проживання. Такий будинок можна легко вписати в частково забудовану територію або ділянку з наявними господарськими приміщеннями. Кожна дача, окрім денної зони, містить спальню та санвузол. Якщо в бюджеті немає обмежень, можна вибрати планування дач більшої площі або двоповерхові. Індивідуальні проекти маленьких дач дозволяють побудувати житло з огляду на побажання всіх членів сім’ї. Такий план коштуватиме дорожче, але забезпечить вам та вашим близьким максимальний комфорт.

Каркасне будівництво для проектів дачних будинків

Короткий термін будівництва – основна вимога багатьох замовників. Саме тому найкращий вибір – каркасна технологія. Ця технологія особливо поширена в Канаді, тому з її допомогою там будують п’ятиповерхові споруди. В Україні наразі класичні каркасники мають переважно до 2 поверхів, але цього цілком достатньо для дачі. Головний елемент будівлі – дерев’яний каркас, який витримує майже все навантаження. Перед його установкою потрібно зробити проби ґрунту та залити фундамент. Зазвичай підходить пальово-гвинтовий фундамент, що дозволяє суттєво заощадити. Чекати, доки фундамент дасть усадку, теж не потрібно. Потім проводиться установка каркасу. Основний елемент, який робить будинок дуже теплим, – це якісний теплоізоляційний матеріал. Але якщо в зимовий період у будівлі ніхто не проживатиме – на цьому етапі можна заощадити. Також дуже важливо подбати про хорошу вентиляцію.

Прискорити будівництво допоможе каркасно-щитовий спосіб обшивки стін. Якщо вибрати каркасно-рамковий метод – споруда коштуватиме дешевше, але всі матеріали потрібно буде привезти на будмайданчик, підготувати, і тільки тоді встановлювати. Щитовий метод – це коли всі матеріали готуються на заводі. Там вони обробляються спеціальними захисними речовинами від вогню та готуються для встановлення комунікацій. Коли продукт пройшов перевірку якості, його можна надсилати замовнику. За допомогою вантажівки щити привозять на будівельний майданчик та встановлюють на місце. Для цього потрібний будівельний кран. Сам монтаж займає не більше кількох днів. Ціна на дачний проект залежить від вибору методу будівництва, площі об’єкту та виконаних робіт. Дизайн недорогих дачних проектів відрізняється своєю простотою, а також можна заощадити на внутрішньому та зовнішньому оздобленні житла.

Проекти дачного будівництва: де замовити?

Варіанти дачних каркасних будинків популярніші, ніж будівлі з бруса або з піноблоків. Переваги каркасників:

  1. Економія. Типові проекти дач відрізняються доступною вартістю. Також заощадити можна й у процесі будівництва: не потрібний потужний фундамент, роботи проводяться будь-якої пори року, а кількість робітників у бригаді рідко перевищує 5 осіб.
  2. Швидкість будівництва. Об’єкт невеликої площі легко будують за кілька місяців. Оскільки роботи проводять навіть узимку, вже влітку клієнт може переїхати до власного житла.
  3. Немає потреби у важкій техніці. Всі матеріали бригада готує та перевозить своїми силами. Але якщо замовник замовив щити на заводі, спецтехніка потрібна, щоб доставити їх на місце будівництва.

Ми пропонуємо будівництво за каркасною чи модульною технологіями, розробляємо креслення для різних методик та матеріалів, а також можемо допомогти вам адаптувати індивідуальний проект до наших технологій. У каталозі можна переглянути фото споруд, а на сайті скористатися онлайн-калькулятором, щоб визначити приблизну ціну будівництва дачного будинку. В нас працюють лише висококваліфіковані фахівці, які допоможуть побудувати дачу саме для Вас та Вашої родини.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2