Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Баня під ключ: від створення проекту до здачі в експлуатацію

Баня під ключ: від створення проекту до здачі в експлуатацію

Наш народ здавна використовував лазні не тільки для здійснення гігієнічних процедур – наші предки вважали, що в сауні можна вигнати з тіла багато недуг, особливо якщо будівля виконана з деревини, яка володіє масою цілющих властивостей. Сучасні лазні зводяться з різних матеріалів. У хід ідуть цегла, піно- й газоблоки, бетон. Для створення споруд використовується і каркасна технологія. Канадські будівлі за якістю не програють капітальним спорудам, і навіть мають деякі плюси. Наприклад, це відмінний варіант для охочих купити баню під ключ недорого.

Який матеріал вибрати для будівництва лазні під ключ

Побудувати якісну сауну, що відповідає потребам сучасної людини, можуть тільки професіонали. В будівельну компанію варто звертатися не тільки в разі, якщо вона буде використовуватися з комерційною метою. У хорошій лазні приємно попаритися з сім’єю або з друзями, а після цього можна продовжити спілкування, сидячи за столом на прибудованій відкритій терасі. Який матеріал найкраще використовувати для створення сауни? У будівлях з дерева завжди затишно, легко дихається. Деревина відрізняється екологічною чистотою і здійснює благотворний вплив на шкіру і дихальну систему людини. У таких лазнях легко підтримувати комфортну температуру й вологість повітря. Дерев’яні споруди можна використовувати без зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Готові лазні під ключ із цегли відрізняються негорючістю, ідеальною геометрією, низьким вологопоглинанням і довговічністю. До недоліків матеріалу відносять високу теплоємність, тому будови вимагають тривалого прогрівання. Але з огляду на те, що велика маса будівлі вимагає капітального фундаменту, а створення цегляних стін – трудомісткий процес, цегляні лазні є найдорожчим варіантом. Великі розміри й хороша геометрія піно- та газоблоків дозволяють створювати сауни за коротший період. При потребі розмір блоку можна змінити, розпилявши його спеціальною ножівкою. Невелику вагу стін витримує полегшений стрічковий фундамент. Будівлі з газо- й піноблоків зводяться за короткі терміни завдяки великим розмірам і хорошій геометрії блоку. Але через високу гігроскопічність матеріалу стіни потребують додаткової гідро- й пароізоляції, зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Гідною бюджетною альтернативою дерев’яним саунам є каркасні конструкції. Їх можна обшити з двох сторін сайдингом, вагонкою або декоративною дошкою. При зведенні стін таких лазень застосовуються натуральна деревина, листи OSB, утеплювач і гідроізоляція. При дотриманні технології споруди за властивостями не програють попереднім варіантам, і ще й дозволяють купити об’єкт недорого.

Де знайти проекти бань під ключ

Якщо ви вирішили побудувати лазню під ключ на власній ділянці або з комерційною метою – співробітники «Архітектурної Кухні» допоможуть вибрати готовий або скласти індивідуальний проект. Як правило, наші клієнти вибирають другий варіант з наступних причин:

  • на ділянці вже розташовані будівлі, тому потрібно, щоб сауна була виконана з ними в єдиному стилі;
  • кожна ділянка має свої особливості, тому їх важливо врахувати при будівництві;
  • у кожного клієнта свої вподобання, які він хоче врахувати при створенні сауни.

Вирішуючи, як буде виглядати місце для релаксу, треба врахувати такі чинники:

  • це буде окрема будівля чи прибудова до будинку;
  • який вид лазні вам цікавий (російська, фінська, турецька);
  • яку територію займатиме споруда, і які кімнати там будуть.

Якщо за старих часів сауни складалися з однієї кімнати, то сьогодні до їх складу входить кілька приміщень, що виконують певні завдання. Зонування дозволяє швидше розігріти баню, тоді як кімната відпочинку матиме нормальну температуру. Також сучасні лазні обладнуються мийним приміщенням, а також можуть бути доповнені верандою з мангалом. Ціни на проекти прораховуються в індивідуальному порядку. Кінцева сума залежить від обсягу та складності замовлення. Але при виборі каркасної методики і замовленні робіт «під ключ» наші клієнти можуть отримати креслення безкоштовно.

Як формується ціна лазні під ключ

Щоб дізнатися, скільки коштуватиме каркасний будинок, необхідно визначитися з проектом. На підставі наявної інформації представники будівельної організації складуть кошторис, після чого зможуть озвучити кінцеву суму. Ціна будівництва лазні під ключ залежить від обраного матеріалу, розцінок будівельної компанії на різні види робіт, складності архітектури та особливостей ділянки. Створення споруди «під ключ» передбачає проведення робіт представниками однієї організації, тому це дозволяє заощадити без шкоди якості будівлі.

Каркасні лазні під ключ в Україні

Якщо ви вирішили побудувати сауну – ми надамо кваліфіковану консультацію і допоможемо у вирішенні всіх питань. З фото лазень і саун, створених за нашими проектами, можна ознайомитися на сайті. Всі вони знаходяться в експлуатації і мають хороші відгуки від власників. Побудувати будинок для відпочинку за каркасною технологією можна будь-якої складності. Методика дозволяє зводити споруди, що відповідають будівельним нормам і запитам сучасних споживачів. Тому яким би грандіозним не був ваш задум – ми неодмінно впораємося з його реалізацією.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2