Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Будинки в стилі хай-тек: особливості стилю

Будинки в стилі хай-тек: особливості стилю

Будинки в стилі хай-тек вперше з’явились у Великобританії в 70-х роках 20 століття. Особливу популярність вони здобули у 80-х роках, хоча й у наш час багато хто звертається до цього напрямку. У перекладі hi-tech означає «високі технології». До відмінних рис будівель, виконаних у даному напрямку, відносяться:

 • Використання при проектуванні, інженерній підготовці, а також у будівельному процесі новітніх розробок.
 • Мінімальна кількість декоративних елементів у зовнішньому вигляді споруди.
 • Присутність опорних конструкцій, переходів і балок на дахах та фасадах приміщень, що створює враження житла навиворіт.

Ключовою особливістю, що відрізняє красиві приватні котеджі hi-tech від інших напрямків, є відсутність стереотипів як при плануванні, так і при будівництві будівель.

Якими є проекти будинків у стилі хай-тек

Щоб зрозуміти, якими є сучасні споруди, пропонуємо подивитися на нашому сайті готові проекти. Тут розташовані як компактні невеликі будови, так і просторі котеджі на один і два поверхи з господарськими приміщеннями. У їхньому вигляді простежуються прямі лінії, простота форм. Внутрішній простір будівель характеризується ергономічністю, функціональністю, практичністю. Створюючи сучасні споруди й планування, архітектори працюють з простором і багато уваги приділяють використанню природного світла. У багатьох будівлях система опалення доповнена «теплою підлогою».

Більшість будівель хай-тек мають плоский дах і панорамні вікна, через які всередину надходить велика кількість світла. Вечірньої пори його недолік заповнюють різні джерела освітлення. Вони в достатній кількості можуть розташовуватися як всередині, так і зовні споруд. До того, як буде побудоване житло, замовнику слід визначитися, в яких відтінках будуть виконані стіни й дах. Вельми ефектно виглядають котеджі, створені в коричневому, сірому, а також чорному та білому кольорах. Загальна картина може доповнюватися оздоблювальними елементами кольору металік.

Будинок у стилі хай-тек під ключ: як обрати проект

До уваги своїх клієнтів ми пропонуємо індивідуальні та типові проекти хай-тек споруд. Вибір залежить від того:

 • скільки коштів ви готові виділити на проект;
 • яким будівельним матеріалам віддаєте перевагу;
 • хоче сім’я жити в будівлі, несхожій на інші, чи згодна оселитися в затишній оселі, створеній за неодноразово використаним кресленнями.

На нашому сайті креслення житла hi-tech представлені в широкому асортименті, що іноді приводить до складності вибору. Щоб полегшити завдання, при виборі ми рекомендуємо враховувати такі моменти:

 • Особливості земельної ділянки. Навіть якщо вона неправильної форми або має перепади по висоті по всій площі – це не завадить вам побудувати житло своєї мрії. В окремих випадках такі особливості стають перевагами. А якщо на сайті не знайшлося відповідного варіанту – конструктори бюро «Архітектурна Кухня» створять нове неординарне рішення за вашими умовами.
 • Загальну площу й кількість поверхів. При розрахунку загальної площі будівлі до уваги береться кількість членів сім’ї, адже кожному з них в будинку повинно бути комфортно. А якщо наявна ділянка занадто мала, а сім’я велика, або просто хочеться побудувати великий заміський особняк, варто звернути увагу на споруди мансардного типу або на два поверхи.
 • Особливості планування. Одноповерховий або двоповерховий каркасний будинок може мати будь-яку кількість кімнат. Їх розташування залежить від побажань сім’ї та має бути комфортним.

Якщо ви обрали готове планування, але в ньому присутні моменти, які вас не влаштовують, – розкажіть архітектору про свої побажання і він внесе у креслення деякі зміни.

Скільки коштує побудувати будинок у стилі хай-тек: як розрахувати вартість

Скільки коштуватиме будівництво сучасного житла? Неможливо назвати точну цифру, тому що кожен будинок унікальний. Якщо вартість житла за готовим проектом можна дізнатися на сайті, то у випадку з індивідуальним плануванням доведеться чекати складання кошторису. При розрахунку вартості житла враховуються особливості не тільки об’єкта, а й території під забудову. Не можна будувати споруду, не знаючи умов ділянки, де будуть проходити роботи, інакше при певних невідповідностях житло в короткий термін може вийти з ладу, втратити свої експлуатаційні характеристики. Тому, перш ніж приступити до створення проекту, важливо провести інженерно-геологічні дослідження.

Чим менша площа, тим нижчою буде ціна будівлі в стилі хай-тек. При цьому ціна за квадратний метр споруди великого розміру виявиться вигіднішою. Також на підсумкову вартість впливають кількість поверхів, архітектурні особливості, прокладка інженерних систем, обрана технологія і будівельні матеріали. Вибираючи готовий проект, у який необхідно внести зміни, замовник також повинен бути готовий до збільшення вартості житла. Такі зміни можуть бути спровоковані особливостями рельєфу, розташуванням грунтових вод або бажаннями клієнта.

Як побудувати будинок у стилі хай-тек

Як купити котедж у стилі high-tech? Чи можна побудувати сучасний затишний будинок своїми силами? Які вибрати технологію і матеріал? Де знайти надійну будівельну компанію? Ми щодня відповідаємо нашим замовникам на схожі питання. І якщо вас також цікавить будівництво споруди в стилі хай-тек і ви перебуваєте на нашому сайті – значить, ви потрапили за адресою! Будівництво будь-якого житла починається зі створення проекту, який є візуалізацією майбутньої будівлі та керівництвом для будівельників. Без нього не можна отримати дозвіл на початок робіт. Тому подивіться фото готових споруд і зробіть вибір. Або ж розкажіть, яким повинен бути дизайн вашого будинку – зробіть перший крок до здійснення своєї мрії!

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2