Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Готові проекти будинків від «Архітектурної кухні»

Готові проекти будинків від «Архітектурної кухні»

Хочете жити в сучасному й затишному будинку? Необхідно знайти готовий проект, у якому будуть враховані всі ваші вимоги до планування й важливі для вас побутові нюанси.

Команда креативних і професійних фахівців компанії “Архітектурна кухня” готова запропонувати сучасні та оригінальні архітектурно-проектні ідеї, що поєднують в собі сміливі дизайнерські рішення, пов’язані з практичністю і комфортом проживання. Типові планування будівель представлені на сайті нашої компанії:

 • невеликі одноповерхові будиночки для маленьких або вузьких дачних ділянок;
 • двоповерхові споруди, що в кінцевому підсумку економлять кошти власника й територію;
 • котеджі мансардного типу, які сповна використовують вільний простір;
 • варіанти з гаражем і терасою, що додають комфорту й затишку.

Замовити готовий проект житла ви можете в «Архітектурній кухні», вибравши з фото побудованих споруд найбільш вдалий для вас варіант за площею забудови, поверховістю та функціональним наповненням. Варто звернути увагу на варіанти житлових будівель з мансардою та гаражем. Споруда з високим похилим дахом виглядає ефектно і коштує дешевше, ніж будівля з повноцінним другим поверхом. Наприклад, добре утеплене горищне приміщення послужить прекрасним відокремленим місцем для підлітка. Дизайнери “Архітектурної кухні” можуть перетворити горищне приміщення на затишну спальню, домашній спортзал або містку гардеробну, в якій помістяться позасезонні речі. Ідея поєднати житлову споруду з місцем для стоянки автомобіля вирішує кілька завдань одночасно:

 • економиться місце на ділянці й можна організувати невелику майстерню;
 • зменшуються витрати на будівництво, оскільки гараж замінює собою щонайменше одну зі стін будівлі;
 • немає потреби вибігати на вулицю, щоб сісти в машину, і набагато легше завантажувати речі в багажник або переносити покупки з автомобіля в будинок.

Залежно від ваших уподобань можна розглядати планування як з прибудованим гаражем, так і розміщеним під одним дахом з будинком. Бокс для автомобіля, розташований всередині приміщення, комфортніший у використанні. Зовнішня прибудова має свої переваги – її дах можна використовувати як ігровий майданчик або терасу для відпочинку.

Готові проекти одноповерхових і двоповерхових будинків

Фахівці компанії “Архітектурна кухня” пропонують замовнику весь комплекс робіт із підготовки креслень, починаючи з ескізних креслень – так званої лайт-версії, якої достатньо для подачі документів до відділу архітектури, і закінчуючи докладним робочим планом з усіма розрахунками, включаючи інженерні комунікації, а також фасадне й внутрішнє оздоблення будівлі. Готові планування “під ключ”, розроблені на високому професійному рівні, – вигідне рішення, оскільки:

 • у варіанті будь-якої складності враховані всі необхідні нюанси;
 • правильно вибрана технологія;
 • передбачене використання якісних матеріалів.

Цей комплекс завдань беруть на себе відповідальні виконавці “Архітектурної кухні”, що дає замовнику можливість заощадити свій час і оптимізує його витрати на будівництво. Планування приватного заміського котеджу повинне бути не тільки раціональним, а й враховувати:

 • Кількість членів сім’ї, їхні особливості, звички та вподобання. Дуже важливе зручне розташування кімнат і побутових приміщень. Якщо в будинку є люди похилого віку або маленькі діти, варто врахувати поверховість споруди, таким чином дбаючи про їхню безпеку. Архітектори без проблем внесуть необхідні корективи в розробку плану.
 • Розміри ділянки, на якій планується будівництво.

Де краще замовити й купити готовий проект будинку?

Проекти з розрахунками й розмірами можна розглянути на сайті нашої компанії й зіставити з тим варіантом, який ви собі уявляєте. Базовий приклад зорієнтує вас за витратами на будівництво, а співробітники “Архітектурної кухні” приготують дизайн будь-якої складності за вашим індивідуальним рецептом.

Готові проекти каркасних будинків: завантажити каталог безкоштовно

У нас є друкований каталог кращих планувань – з нього ви дізнаєтесь про архітектурні стилі, особливості вибору земельної ділянки для забудови, а також отримаєте рекомендації наших архітекторів, які з радістю поділяться своїм багатим досвідом. Багато готових проектів будівель і котеджів успішно реалізовані та, судячи з позитивних відгуків на сайті, сповна радують своїх господарів теплом і затишком.

Вигідні ціни на готові проекти будинків

Ціна розробки ескізного плану для будівель з газобетону, цегли, бруса і панелей залежить від:

 • обраної технології;
 • складності інженерного рішення;
 • площі споруди й витрати використовуваних матеріалів;
 • вартості виконуваних робіт.

Фахівці “Архітектурної кухні” пропонують своїм клієнтам найвигідніше рішення. Телефонуйте або скористайтеся онлайн-формою, щоб отримати більше інформації.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2