Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Як вибрати проект будинку

Вибір проекту будинку   

В першу чергу необхідно для себе обрати між вибором готового чи індивідуального проекту. Як перше так і друге матиме і плюси, і мінуси, в даній статті ми і постараємось розповісти про це якомога більше.

Типові проекти

Більшість майбутніх власників житла не є фахівцями у галузі архітектури та будівництва, проте кожен має якісь власні побажання та вподобання, щодо власного житла. Проте не професіоналу буде дуже важко трансформувати в своїй уяві красиву картинку з журналу в реальну споруду – родинне житло, зрозуміти, наскільки зручно буде жити в такому будинку.

Навіть обравши якийсь уже готовий проект, людина потребуватиме фахової поради, оскільки сьогодні на ринку є величезна кількість різноманітних будівельних та оздоблювальних матеріалів, інженерних систем для індивідуальних забудовників.

Таким чином, як мінуси типового проекту можна вказати на: трансформування існуючого проекту під умови тої чи іншої ділянки, масштабування будівлі відповідно до габаритів ділянки, розташування у відповідності до сторін світу. Проте є й переваги, а саме: набагато коротші терміни виконання проекту, можливість побачити уже існуючу будівлю у середовищі.

Індивідуальні проекти

Якщо ж говорити про індивідуальне проектування, то ту все значно простіше, плюсами такого проектування можна вказати: прямий контакт із замовниками, тобто відповідність сім’ї замовників для комфортного проживання (кількість кімнат та їх перелік з врахування усіх побажань), виконання згідно існуючих норм проектування на даний час, фасади будинку (матеріали обрані замовником), форма, розміри будинку та розташування з правильною орієнтацією по сторонах світу та прив’язкою до рельєфу гармоніюватиме із генпланом, також врахування матеріальних можливостей інвестора. Проте не можливо не вказати і на мінуси такого проектування, а точніше – це збільшення термінів виконання та збільшення вартості самого проекту.


На даний час, по світу, практикується тенденція індивідуалізму. Наприклад в Німеччині близько 15 % однородинних будинків будується за участю архітектора, то в Україні цей відсоток значно менший (близько 5%). Відсутність якісних проектів, помилкова оцінка своїх можливостей забудовниками, призводить до ситуації, коли заявляються величезні, незручні, неекономічні споруди і, як наслідок, ті ж забудовники – незадоволені.


Одразу слід зазначити, що більшість готових проектів, що пропонуються для реалізації, невисокого архітектурного рівня, що ставить потенційного замовника в складну ситуацію вибору – придбати такий проект з каталогу чи замовити розробку індивідуального проекту у архітектора.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2