Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Як вибрати та купити проект будинку?

Як вибрати та купити проект будинку?

Будівництво приватного великого будинку – це довгий та клопіткий процес. Якщо земельну ділянку вже куплено, можна розпочинати планування. Самостійно розробляти креслення не варто, краще довірити цю справу професіоналам.

Типовий чи індивідуальний проект?

Сьогодні на ринку є велика кількість типових планувань котеджів. Можна підібрати варіант на свій смак. Такі креслення доступні за ціною й розроблені з урахуванням потреб сім’ї з дітьми. Що слід врахувати перед тим, як купити готовий проект житла:

 1. Поверхню ділянки. Зазвичай типові креслення не враховують рельєф місцевості, тому їх слід коригувати. Потрібно обов’язково перевірити рівень ґрунтових вод, наявність укосів та розломів.
 2. Розташування будівлі відповідно до сторін світу. Мало хто знає, що цей нюанс впливає на самопочуття мешканців. Котедж бажано розмістити на ділянці так, щоб максимально наповнити його сонячним світлом. Краще, щоб уздовж північної стіни розташовувалися господарські приміщення, а на південній стороні – кімнати, де сім’я проводить більшу частину дня.

Інші переваги типових проектів:

 • Економія часу. Потрібно лише вибрати один із запропонованих варіантів і можна приступати до робіт.
 • Конкретна вартість на планування та чіткий розрахунок майбутніх грошових витрат.
 • Точний план прокладання комунікацій.
 • Швидка підготовка документів та погоджень з інстанціями.

Якщо жоден типовий план не підійшов, завжди можна купити проект будівництва житла за індивідуальним замовленням. Це дозволяє побудувати споруду з унікальним дизайном, розраховану на потреби окремої сім’ї. Звичайно, вартість креслень у цьому випадку буде значно вищою.

Основи каркасного будівництва

Каркасна чи канадська технологія використовується в Україні відносно нещодавно. Ще й досі серед населення панують упередження щодо таких будівель. Вважається, що вони недовговічні та холодні, але саме каркасна технологія найпоширеніша серед будівельних компаній Канади та Скандинавії. Такі споруди енергоефективні, економічно вигідні, міцні та довговічні. Забудовник гарантує мінімум 50 років експлуатації, але в основному каркасники служать 100 і більше років. Як приклад можна навести будівлі в стилі фахверк, яким понад 2 століття.

В основі котеджу – дерев’яний каркас. Іноді використовують також металевий. Дерев’яні стійки обшивають OSB-плитами, в порожнині між якими укладається утеплювач. По внутрішній поверхні утеплювача встановлюється пароізоляція для захисту від води. Зазвичай як теплоізоляційний матеріал використовують мінвату. Бажано використовувати максимально якісні матеріали, тому що відомі випадки, коли випари дешевих китайських утеплювачів загрожували здоров’ю мешканців будівлі. Чому варто придбати готовий проект каркасних будинків? Незважаючи на легку вагу, вся конструкція каркаса дуже міцна, і чекати на рік, поки він дасть усадку, не потрібно. Інші плюси:

 1. Енергоефективність. Каркасна споруда використовує мінімальну кількість теплової енергії для обігріву. Окрім комфорту мешканців такий підхід корисний і для навколишнього середовища.
 2. Швидкість будівництва. 3-5 фахівців можуть легко побудувати котедж з гаражем та терасою за 2-3 місяці. Не потрібно використовувати спецтехніку, що економить бюджет. Також тут мінімальні будівельні відходи.
 3. Низькі ціни на будівництво. Якщо основний ресурс – дерево – доступний у достатній кількості, каркасне житло може обійтися вдвічі дешевше, ніж, наприклад, будівля з цегли або газобетону. Економія тут практично у всьому – фундаменті, робочій силі та матеріалах. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення також проводиться максимально просто.

Також є варіанти двоповерхового котеджу. Технологія будівництва майже не відрізняється від планування одноповерхового житла.

Де придбати проект каркасного будинку?

Розробка проекту заміського будинку з мансардою або інших варіантів – популярні послуги на ринку нерухомості. Дізнатися, скільки коштує купити проект житла, можна у менеджерів нашої компанії, а великий каталог готових планувань дозволяє підібрати оптимальне рішення. Наша компанія пропонує будівництво лише за каркасною технологією. Але ми розробляємо креслення для різних споруд та матеріалів – наприклад, для будівель із піноблоків або з бруса. Такий важливий крок у житті, як будівництво будинку, краще довірити професіоналам. Ми будуємо надійне та комфортне житло.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2