Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Планування одноповерхового будинку: особливості будівель

Планування одноповерхового будинку: особливості будівель

Будівлі на один поверх, створені архітекторами бюро, популярні серед забудовників завдяки зручності планування й відсутності сходової клітки. Вони дозволяють членам сім’ї перебувати ближче один до одного. Але особливо актуальні такі споруди для сімей, членами яких є маленькі діти, люди похилого віку або з обмеженими можливостями.

Планування одноповерхового будинку під ключ: переваги

Окрім більшої безпеки завдяки відсутності сходів, будівлі на один рівень мають також інші плюси:

  • Споруди відмінно вписуються в природні ландшафти і не тиснуть масштабом. З будь-якого вікна може відкриватися вигляд на квіткову клумбу або сад, що дає відчуття безпосереднього контакту з природою.
  • Житло, яке має великі вітражні вікна, протягом дня наповнене сонячним світлом. Якщо будинок правильно розташований щодо сторін світу, можна домогтися оптимального освітлення інтер’єру, що дозволить економити на електриці та опаленні.
  • Сучасні технології та матеріали надають можливість навіть невелике приміщення розміром 5 на 5 або 6 на 6 зробити затишним – наприклад, оформивши інтер’єр на зразок квартири-студії.
  • Будівлі на один рівень відрізняються раціональним використання простору, ергономікою функціональних систем і чітким розподілом зон, що забезпечує мешканцям комфортну експлуатацію житла.

Типове планування одноповерхового будинку

Цікаві ідеї планування житлових будівель можна знайти в типових пропозиціях, створених дизайнерами «Архітектурної кухні». Перш ніж зробити вибір, варто правильно оцінити потреби сім’ї та особливості ділянки. Маючи невелику територію під забудову, можна звернути увагу на споруди розміром 7 на 7 або 8 на 8. Якщо житло у формі квадрата здається некомфортним, нецікавим або не вписується в ділянку, зверніть увагу на запропоновані будівлі 6 на 8 або 8 на 10. Житла такого розміру достатньо для проживання невеликої родини. Як правило, в ньому є такі приміщення, як коридор, кухня, санвузол та 1 або 2 спальні.

Якщо є бажання і дозволяють можливості ділянки, можна звернути увагу на проекти споруд до 150 метрів кв. Така площа дозволяє зробити житло більш комфортним, доповнивши його вітальнею, робочим кабінетом, домашнім кінотеатром, сауною або будь-якими іншими приміщеннями. Як варіант, це можуть бути одноповерхові будівлі з трьома спальнями.

Індивідуальні проекти на одноповерхові будинки

Кожна із наших споруд до 120 м2 має неповторний дизайн і планування, тому будь-який потенційний замовник зможе вибрати варіант для своїх потреб. Але якщо на сайті не знайшлося відповідної моделі – архітектори бюро створять індивідуальний проект будівлі:

  • з бруса;
  • з цегли;
  • з піноблоків,

що відповідає конкретним запитам. Житло може мати як стандартний набір приміщень, так і бути доповненим будь-якою кімнатою. Сучасний будівельний ринок пропонує різні матеріали й технології зведення споруд. Кожна сім’я може вибрати – побудувати дорогу капітальну будівлю з цегли або вкласти в матеріал і роботу менше коштів, вибравши каркасну технологію.

Ціна планування одноповерхового будинку

Вартість створення проекту споруди залежить від такого фактора, як розмір житла. У нас можна замовити розробку креслень будівлі до 100 метрів кв. і більше. Споруди можуть мати розміри 6 на 9, 10х10 або 12х12. Також на вартість впливають такі фактори, як складність архітектурного стилю та інші особливості будівлі. Що стосується ціни на саму будівлю – вона багато в чому залежить від обраної технології та будівельних матеріалів. Таким чином, капітальні споруди з огляду на дорожнечу цегли і трудовитрат коштуватимуть дорожче, ніж будівлі з піноблоку, а тим більше будинки за канадською методикою. Останні дозволяють заощадити не тільки на будівництві, але й у процесі експлуатації. Це безумовний хіт у період постійного зростання цін на енергоресурси.

Цікавить найкраще планування одноповерхового каркасного будинку? Всі наші проекти спрямовані на те, щоб проживання майбутніх власників споруд було комфортним. Але кожна сім’я розуміє комфорт по-своєму. Хтось шукає варіанти з двома спальнями і гаражем, а хтось не хоче жити в одноповерховому будинку і цікавиться моделями будівель з мансардою. Будь-яка особливість споруди безпосередньо впливає на ціну. На сайті можна підібрати відмінний варіант з кухнею-вітальнею, переглянути фото проектів з терасою 9 на 9, 11х11 або інших розмірів. Всі вони по-своєму цікаві, функціональні, відповідають чинним будівельним нормам і вимогам сучасної людини до житла.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2