Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Чим цікавий проект будинку з мансардою

Чим цікавий проект будинку з мансардою

Житло мансардного типу – один з найбільш популярних серед клієнтів «Архітектурної Кухні» запитів. Ідея, що простір під дахом не повинен бути порожнім, стала популярною іще у XVIII столітті завдяки французькому архітектору Франсуа Мансару. Наявність мансарди є традиційним для класичних французьких, голландських, швейцарських будівель. У вітчизняному приватному житловому будівництві мансарди до недавнього часу використовувалися рідко. Українські сільські хати та дачі довгий період доповнювалися горищами, які експлуатувалися в господарських цілях.

Сьогодні житло мансардного типу розміром як 6 на 6, 7х7, 10 на 10 й іншої площі користується великою популярністю серед українців, які вирішили оселитися далеко від метушні великих міст. Наші архітектори розробили достатню кількість оригінальних рішень, в яких на місці технічного поверху облаштовуються затишні спальні, дитячі, робочі кабінети, спортзали. Житло мансардного типу цікаво не тільки зовні. Воно дозволяє створювати незвичайні інтер’єри з оригінальними вікнами, декоративними балками. Але особливо важливим є те, що за рахунок мансардного рівня збільшується загальна площа будівлі без порушення простору навколо неї.

Типові проекти будинків з мансардою

Будинок з житловим поверхом є популярним рішенням, оскільки дозволяє за помірну вартість отримати додатковий корисний простір. Наші клієнти можуть вибирати між типовими та індивідуальними плануваннями. Вибір залежить як від власних побажань, так і від особливостей земельної ділянки. На сайті розташовані типові планування будівель, спроектовані нашими співробітниками. При їхньому плануванні використано досвід попередніх розробок, актуальні будівельні норми і побажання замовників. Всі проекти доповнені фото і детальними описами із зазначенням основних характеристик. Фотографії дозволяють оцінити зовнішній вигляд будівель, а креслення дають уявлення про їхнє плануванні.

У чому перевага готових проектів? По більшості з них вже зводилося житло, і навіть неодноразово. Такі креслення перевірені будівельними бригадами, а готові споруди – власниками. При бажанні, якщо певні моменти планування не влаштовують клієнта, в проект можна внести зміни. Також, за необхідності, вносяться корективи в залежності від особливостей земельної ділянки. Чи є у типових проектів мінуси? Хіба що можливість побачити таку ж будівлю в своєму місті і навіть – на сусідній вулиці. Тому, при бажанні замовника, ми можемо створити індивідуальне планування, щоб будинок з піноблоків, з цегли або інших матеріалів 6 х 8, 8 на 8 або в іншому розмірі вийшов не схожим на інші.

Одноповерхові і двоповерхових будинків з мансардою: плюси

Чим цікаве житло мансардного типу? До плюсів відносять наступне:

  • Будівлі займають меншу територію, ніж житло такої ж площі в один поверх. При цьому будинки з мансардою мають збільшену житлову площу. По суті, власники будинку отримують ще одну додаткову кімнату з мінімальними вкладеннями і не за рахунок додаткового зведення стін.
  • Проекти будинків з мансардою та терасою завжди більш оригінальні внаслідок особливої ​​геометрії стін верхнього рівня, дахів, віконних проємів. Створені за такими кресленнями будинки відрізняються більш цікавим видом, в порівнянні зі звичайними одно- і двоповерховими спорудами.
  • Мансардні будинки розміром 9х9 та іншої площі цікаві не тільки зовні, але і всередині. Додаткове приміщення на верхньому рівні має своєю особливу атмосферу.
  • У порівнянні зі спорудженням житла з бруса, з газобетону в один або два поверхи такої ж площі, проекти мансардних будівель вимагають менших витрат на реалізацію.

Проекти житла з мансардою та гаражем

Своїм клієнтам ми готові запропонувати як просторі особняки розміром 12 на 12, так і варіанти простих дачних будинків з мансардою та гаражем. Багато сучасних сімей володіють транспортним засобом, іноді – двома, тому для них цікаві саме такі варіанти. Замовити житловий будинок з мансардою та гаражем в нашій компанії можна будь-якої площі і в будь-якому стильовому рішенні. Зробивши такий вибір, ви не просто отримаєте сучасний і комфортний будинок, але і вивільнете корисну територію на ділянці, яку можна використовувати більш раціонально: під зону відпочинку, під садово-городні культури.

Проекти каркасних будинків з мансардою

Наші клієнти час від часу запитують, чи можна використовувати при будівництві житла безкоштовні планування, завантажені в інтернеті. Як показує практика, толку від таких проектів немає. Як правило, в самих кресленнях або в розрахунках присутні неточності. І якщо почати за ними будівництво будинку, можна витратити значно більше запланованої суми. Вибравши типовий варіант будинку до 100 квадратів від «Архітектурної Кухні», можна бути впевненим, що готовий будинок буде енергоефективним і довговічним. При необхідності, в готові креслення ми вносимо необхідні корективи. Індивідуальні проекти до 150 кв. метрів розробляються відповідно до побажань клієнтів і особливостей території під забудову. Такий варіант варто вибирати, якщо ділянка має перепади по висоті, високо розташовані грунтові води.

Оскільки дах мансарди одночасно служить і стелею, вона піддається впливам як зовні, так і зсередини. Тому при конструюванні мансардного поверху ми дотримуємося певних вимог. Наприклад, передбачаємо надійну гідро-, тепло- та пароізоляцію. Таким чином, якщо ви хочете отримати гарний сучасний будинок без переплат – краще відразу ж безпосередньо звернутися в «Архітектурну Кухню».

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2