Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проект дуплексу або будинку для великої родини

Проект дуплексу або будинку для великої родини

Будинки, як і люди, бувають дуже різними. Якщо придивитися, вони відображають настрій, стиль життя сімейства, його традиції та звичаї. Тому планування житла на 2 сім’ї – варіант, який переважно вибирають великі дружні сімейки. Наприклад, у спарених будівлях можуть жити батьки з дітьми, брати і сестри. Планування спарених споруд мають два входи – окремо для кожного сімейства. Такий варіант зручний, адже проживаючи поруч, різні покоління незалежні один від одного і можуть розпоряджатися своєю територією на власний розсуд. Планування житла на два господаря – це можливість:

 • Вирішити певні життєві проблеми. Таким чином дідусь із бабусею доглядатимуть за онуками за відсутності їх батьків, а заодно і за будинком. А молода пара зможе частіше відвідувати батьків, завжди буде знати, що з ними все добре, і зможе прийти на допомогу.
 • Заощадити кошти. Спільна покупка земельної ділянки та створення креслень при поділі на дві сімейки будуть дешевшими, ніж при купівлі окремих будівель. Менше коштів буде потрібно і на закупівлю матеріалів – одна зі стін буде спільною. Прокладка інженерних комунікацій, оплата праці будівельників – все це веде до зниження загальної суми оплати.
 • Додаткова можливість заощадити полягає в установці однієї тераси, альтанки, одного басейну на два господарства. Хіба це не варіант отримати більш комфортні умови за хорошою ціною? Їх експлуатація та обслуговування двома сім’ями також будуть дешевшими.

Проекти дуплексів на дві сім’ї: історія появи будівель

Перші будівлі з двома входами з’явилися у 19 столітті на території Англії. Друга частина споруди додавалася до вже наявної будівлі, коли діти виростали, створювали свої сімейства, але не хотіли переїжджати від батьків. Кожна з частин споруди мала свій коридор, санвузол, кухню і спальні. Без потреби сусіди один з одним не перетиналися. Спочатку до житла додавалися прибудови різного формату. Вони не обов’язково повинні були повністю повторювати оригінал. Пізніше дуплекси почали створювати дзеркальними.

Будівництво дуплексів під ключ в Україні почалося у великих містах, в спальних районах. Хоча площа забудови була невеликою, вони вважалися елітним житлом і коштували недешево. Сьогодні ж це нерухомість, яку може дозволити собі придбати середній клас. Купити спарену будівлю дешевше, ніж два окремі котеджі. А проживати в ній буде не менш комфортно.

Де замовити проекти дуплексів під ключ

Проект одноповерхового дуплексу є двома звичайними квартирами, які можуть бути як ідентичними й розташованими дзеркально, так і мати між собою відмінності. Тобто замовник може замовити дві спарені споруди, які:

 • не мають між собою жодних відмінностей;
 • мають різне внутрішнє планування (розміри і розташування кімнат);
 • мають відмінності у зовнішньому вигляді (одна частина більша за іншу з урахуванням кількості осіб і потреб мешканців).

Проект двоповерхового дуплексу також може бути виконаний по-різному. Наші конструктори продумують усе до дрібниць, щоб він не тільки мав гарний фасад, але й проживання в будівлі для обох сімейств було комфортним. Планування внутрішнього простору тут таке ж, як і у звичайних дворівневих спорудах. Перший поверх займає загальна денна зона, а верхній – зона для сну й відпочинку.

Не так давно в США почали зводити будівлі на два господаря, що мають загальну для двох сімейств секцію. Вона може бути використана для вітальні, пральні, тренажерного залу, ігрової зони для дітей. Розробку будь-якого із зазначених варіантів можна замовити у нашій компанії. На сайті «Архітектурної Кухні» представлені готові варіанти житла на дві сім’ї. Ви можете купити креслення у початковому вигляді або замовити внесення в них невеликих змін. Корективи можуть бути внесені як за бажанням замовника, так і відповідно до особливостей земельної ділянки.

Скільки коштує проект дуплексу або будинку на дві сім’ї

Як і звичайні одно- й двоповерхові споруди, спарені будови можуть будуватися:

 • з цегли;
 • з газобетону;
 • з бруса;
 • за каркасною технологією.

Наші архітектори створять креслення для будь-якої методики і матеріалу. Але перш ніж оформити замовлення, подумайте, чи варто будувати будівлю із цегли, якщо зведення і проживання в будинку за плануванням каркасного дуплекса з гаражем є більш вигідним. Скільки коштує планування споруди на дві сім’ї? З нашими розцінками на роботи пропонуємо ознайомитися у розділі «Послуги». Щоб дізнатися ціну проекту на 2 сім’ї, ви можете скористатися онлайн-калькулятором. При прорахунку суми враховуються складність креслень, розмір майбутнього житла, потреба у проведенні додаткових робіт.

Будівництво дуплексів під ключ: проекти і ціни

Клієнти нашого бюро мають вибір:

 • придбати готовий проект дуплексу або таунхауса;
 • замовити створення індивідуальних креслень.

Перший варіант більш вигідний у фінансовому плані й дозволяє без затримки приступити до початку робіт. Але слід бути готовим до того, що схожі будівлі можуть зустрічатися не тільки в Україні в цілому, але й у вашому місті, на вашій вулиці. Індивідуальні креслення надають можливість заселитися в унікальний будинок, який буде тільки у вас. Яким він буде – залежить від потреб сім’ї, а також від вашої фантазії й архітектора, який буде з вами працювати. Щоб ціна будівництва не виявилася захмарною, зверніть увагу на каркасну технологію. Чому б не скористатися можливістю і не побудувати за ту ж суму більш простору й цікаву будівлю, яка нічим не програє житлу з каменю, а в дечому навіть його й перевершує?

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2