Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти будинків із мансардою та гаражем

Проекти будинків із мансардою та гаражем

Будинки з мансардою цікаві зовні й комфортні всередині, що робить їх привабливими для багатьох сімей. Також вони мають певні переваги:

 • У порівнянні з житлом аналогічної площі займають меншу територію на ділянці.
 • На відміну від двоповерхових будівель, коштують дешевше, тому що на їх будівництво йде менша кількість матеріалу для створення конструктиву і проведення оздоблювальних робіт – відповідно, оплата праці майстрів також вимагає менше коштів.

Створюючи креслення мансардного житла з автогаражем, конструктори «Архітектурної кухні» приділяють увагу не тільки зовнішньому вигляду будівлі та його відповідності конкретному архітектурному стилю – вони враховують всі моменти, щоб в майбутньому перебування мешканців у будинку було комфортним. Достатньо уваги приділяється тепло-, паро- та гідроізоляції будови, вентиляційній системі. Мансардні споруди мають свої особливості, тому правильне планування дуже важливе.

Зокрема, їхній дах піддається впливу навколишнього середовища як зовні, так і зсередини, тому важливо все правильно прорахувати, щоб верхній рівень був не менше комфортним, ніж нижній. Облаштуванню гаража теж важливо приділити достатньо уваги. Неприпустимо, щоб у житлову будівлю потрапляли шкідливі речовини. Також гараж повинен відповідати чинним правилам пожежної та санітарної безпеки.

Проект будинку з мансардою та гаражем під ключ: технології та матеріали

На сайті проектного бюро «АК» розташовані готові проекти красивих споруд із мансардою та гаражем, кожна з яких може стати основою житла для сім’ї. Вони відрізняються площею та зовнішнім виглядом. Автогараж може бути як вбудованим в будівлю, так і прибудованим до неї. У нашій компанії можна замовити й індивідуальний проект приватного каркасного житла, а також проекти приватних будівель із піноблоків, цегли та інших матеріалів. Перш ніж ви визначитеся з методикою, рекомендуємо ознайомитися з різними варіантами, тому що вони безпосередньо впливають на ціну будівництва будівлі, зручність проживання і вартість експлуатації.

Споруди з цегли виглядають надійно. Але в їх зведення і обігрів доведеться вкласти значну суму. Трохи дешевше обходяться будови з піно- й газоблоків. Без додаткового утеплення витрати на опалення в зимовий період і охолодження влітку також змусять задуматись. Каркасні будівлі – варіант, здатний зацікавити сім’ї з різним достатком. Канадські споруди не менш красиві й надійні, ніж попередні варіанти. Але, зважаючи на особливості технології, коштують дешевше при монтажі й дозволяють зекономлені при проживанні кошти направляти на цікавіші потреби.

Проект одноповерхового і / або двоповерхового будинку з гаражем та мансардою

Крім того, що наші замовники можуть обрати матеріал для будівництва власного будинку, від їх рішення залежить:

 • якою буде будівля – на один або два поверхи;
 • де буде розташовуватися горище – на основній будові чи окремому гаражі;
 • як використовувати горище – як спортивний зал, приміщення для гостей, робочий кабінет чи спальню.

Розглядаючи фото готових планувань під ключ, можна переконатися, що кожен із варіантів по-своєму цікавий. Розташоване на будівлі горище комфортніше, якщо його будуть використовувати як зону для відпочинку або майстерню. Якщо бажаєте розмістити в ньому музичну студію або спортзал – краще додаткову площу облаштувати над автогаражем. Такий варіант зручний і у випадку з гостьовим будиночком. Що вибрати – креслення заміського котеджу з мансардою та гаражем як одного цілого чи окремо розташованих приміщень? Перший варіант зручний тим, що:

 • Не треба виходити на вулицю в негоду, щоб дістатися до транспортного засобу.
 • Така споруда займає менше корисної площі та її вартість нижча.

До плюсів другої моделі можна віднести:

 • Менш помітне потрапляння запаху вихлопних газів у будівлю.
 • Попадання меншої кількості пилу й бруду в житлове приміщення.

Як замовити проект будинку з гаражем, терасою і мансардою

Розміщені на нашому сайті креслення житлових споруд відповідають чинним будівельним нормам і потребам сучасних сімей. Створені за ними будови відрізняються гарними фасадами і комфортним розташуванням кімнат. Залежно від загальної площі, будівля може містити не тільки передпокій, кухню, санвузол і спальні, але й інші приміщення, що відображають потреби майбутніх мешканців. У ньому можуть бути розташовані робочий кабінет, домашній кінотеатр і навіть сауна з басейном. Звертаючись до нашої компанії, визначтеся, що для вас цікавіше:

 • проект вузького невеликого будинку з гаражем та мансардою;
 • невелике недороге житло або просторий особняк;
 • варіанти з гаражем і лазнею.

Ми готові реалізувати будь-які побажання незалежно від обсягу та складності робіт. Для цього нам необхідно знати:

 • склад сім’ї;
 • вподобання щодо кімнат;
 • габарити автомобіля та кількість транспортних засобів.

Ціна на проекти будинку з мансардою та гаражем

Яка вартість планування цегляних будівель з автогаражем і мансардою? Скільки коштуватиме створення креслень каркасного житла або будови з піноблоку? У розділі «Послуги» прописані розцінки на індивідуальні проектні роботи. На вартість планування впливає метраж майбутнього житла, складність креслень, технічне наповнення малюнка, потреба в додаткових роботах. Серед типових пропозицій відповідний за ціною варіант зможуть вибрати навіть сім’ї з невеликим достатком. Доступні ціни на проекти красивих будівель з мансардою та автогаражем при високій якості – візитна картка нашого бюро. Звернувшись до нас, ви зробите перший крок до здійснення мрії про проживання у власному затишному й сучасному будинку.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2