Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Як створюються проекти індивідуальних житлових будинків

Як створюються проекти індивідуальних житлових будинків

Створити проект будівлі самотужки можуть лише люди, які мають відповідну освіту. При цьому звести сучасний енергоефективний будинок, не маючи правильно складених креслень, неможливо. Тому сім’ї, які бажають оселитися у власному житлі, звертаються до нашого бюро «Архітектурна Кухня». Про те, як ми працюємо і що пропонуємо своїм клієнтам, читайте далі.

Типовий проект індивідуального житлового будинку – що це?

Тим замовникам, які хочуть якнайшвидше отримати власне житло, ми пропонуємо розглянути готові планування індивідуальних житлових будівель із кресленнями. Вони складені нашими архітекторами з урахуванням чинних будівельних норм та відповідають потребам сучасних сімей. Всі представлені на сайті моделі відрізняються цікавим зовнішнім виглядом, функціональністю та комфортні для проживання. Тут є як споруди в сучасних стилях, так і в класичних, а також можна вибрати невелику будівлю на один або два поверхи чи просторий котедж. Як зробити правильний вибір серед готових креслень? Насамперед слід звернути увагу на таке:

 • Кількість майбутніх мешканців та їх потреби.
 • Можливості території для забудови.
 • Суму, яку ви готові витратити на створення житла.

На сайті представлені не тільки фото майбутніх будівель з різних ракурсів, але і їхні загальні площі, а також розміри кожного приміщення, описи до креслень та вартість квадратного метра. Вся ця інформація дозволяє вибрати модель, що найбільше підходить для конкретної сім’ї. Найпопулярнішими серед наших клієнтів на сьогодні є варіанти з гаражем та терасою. Також споруди можуть містити майстерню, робочий кабінет, зимовий сад, кімнату для гостей та інші приміщення на вибір.

Проекти індивідуальних житлових будинків під ключ

Не кожна людина готова проживати в будівлі, яка має аналоги у світі. Тому багато клієнтів звертаються до нас із проханням створити креслення житла, несхожого на інші. Ми беремося за завдання будь-якої складності та створюємо проекти одноповерхових та двоповерхових будівель для різних технологій та матеріалів. Як може виглядати готовий будинок? Точно так, як ви мрієте. При створенні креслень ми враховуємо всі потреби клієнта, особливості території та чинні будівельні норми, тому наші споруди не просто цікаві зовні, а й комфортні всередині, довговічні та дозволяють економити на використанні енергоресурсів.

Окрім одно- та двоповерхових будівель ми створюємо споруди мансардного типу та з другим світлом. Вони дають змогу отримати додаткову площу за помірною вартістю. Також це чудовий варіант для невеликих ділянок, де немає можливості побудувати одноповерховий будинок необхідної площі. Як отримати безкоштовні планування будівель? За умови підписання договору на будівництво клієнт отримує креслення абсолютно безкоштовно.

Розробка проекту індивідуального житлового будинку: переваги

Під час розробки нових планувань ми відповідально підходимо до кожного замовлення. Для цього потрібно, щоб наш клієнт описав загальну стилістику, архітектуру майбутньої будівлі та необхідний набір кімнат. А ми зі свого боку втілимо ці ідеї в готовому ескізному проекті індивідуального житла. Така робота є складною та багатогранною, тому що у кожного клієнта є своє унікальне бачення результату, і воно не завжди збігається з можливостями земельної ділянки та допустимими будівельними нормами. Тому в одних випадках узгодження відбувається дуже швидко, а в інших – затягується до отримання оптимального результату.

 • Оптимізація розташування будівлі на ділянці полягає у правильному розташуванні приміщень щодо сторін світу з урахуванням розміщення вуличних інженерних мереж та сусідніх споруд.
 • Ідеальний ґрунт на ділянці зустрічається не так часто, тому готові планування здебільшого потребують додаткової адаптації до наявних умов. Плюсом унікального проекту є початкова адаптація фундаменту до особливостей ландшафту та ґрунту.

Робочі проекти індивідуальних житлових будинків – що це?

Перш ніж будівельники розпочнуть проведення робіт, необхідно зібрати пакет документів, до якого входять:

 • План-схема прив’язки будівлі до території.
 • Докладний план кожного поверху.
 • Перспективні зображення.
 • Візуалізація фасадів.
 • Специфікації дверних та віконних отворів.
 • План покрівлі.Розрізи.
 • Плани створення стін.

В «Архітектурній Кухні» можна замовити дизайн житлової споруди з нуля, а також реконструкцію індивідуального житлового будинку. Ціна за 1 м2 залежить від складності запиту. Загальна сума прораховується після обговорення із замовником усіх нюансів. Ми гарантуємо своєчасне та якісне проведення проектних та будівельних робіт та готові втілити в життя будь-які побажання клієнтів. Відгуки про роботу компанії та проживання у наших будинках дивіться на сайті «Архітектурної Кухні».

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2