Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Найкращі проекти одноповерхових будинків з терасою 2021 року

Найкращі проекти одноповерхових будинків з терасою 2021 року

Проживання у власному будинку – цікавіший варіант, якщо порівнювати з квартирою в багатоповерхівці. Одним із популярних серед забудовників варіантів є одноповерхові споруди. Це пов’язано зі зручним плануванням і відсутністю сходової клітки, на що особливу увагу звертають сім’ї, у складі яких є маленькі діти, люди з обмеженими можливостями або похилого віку.

Варіанти будівель до 100 м2 – відмінний варіант для невеликої сім’ї, для якої досить таких приміщень, як коридор, санвузол, кухня і пара кімнат. Житло до 200 квадратів будують великі сім’ї або ті, кому хочеться підкреслити свій статус. Воно може містити додаткові спальні, вітальню, більярдну, робочий кабінет та інші приміщення. Звертаючись в «Архітектурну Кухню» з приводу створення проекту, багато замовників просять доповнити будинок терасою, на якій можна буде:

 • влаштовувати посиденьки з сім’єю або відзначати заходи з друзями;
 • займатися спортом, використовуючи тренажер;
 • готувати їжу в літній період замість кухні;
 • облаштувати кімнату для відпочинку.

Тобто веранда здатна розширити життєвий простір, забезпечуючи здійснення певних цікавих можливостей.

Проект одноповерхового котеджу з великою терасою

Веранда є своєрідним містком між будівлею і природою, а також прекрасною зоною відпочинку. Вона, як і сам будинок, може бути створена:

 • з бруса;
 • з газобетону;
 • з піноблоків.

Цегляні будинки з верандами є найдорожчими. Як правило, вихід на майданчик облаштовується з вітальні, але можливі й інші варіанти розташування. Наприклад, вона може розташовуватися поруч з кухнею і навіть на даху будинку. Вибираючи планування житла на один поверх до 120 квадратів, слід визначитися, буде веранда відкритою чи закритою:

 • Відкриті майданчики світліші. А якщо їм властива велика площа – може здатися, що їх простір безмежний. Це прекрасний варіант для теплого літа й демісезону.
 • Закриті веранди експлуатуються протягом року. Встановивши кондиціонер і прилад для обігріву, на майданчику можна святкувати дні народження та інші події, займатися спортом як в мороз, так і при пекучому сонці.

Обираючи планування житла з верандою, важливо, щоб розташування майданчика та його оформлення було максимально правильним. Ніщо не повинно заважати достатньому потраплянню денного світла як на саму терасу, так і в основну частину будинку.

Проект одноповерхового будинку з гаражем та терасою

Житловий будинок 10х10 з верандою – це зручно. Але ще краще, якщо він буде доповнений гаражем, адже багато сучасних сімей володіють власним транспортним засобом. З варіантами веранд ви вже ознайомилися. А що стосується гаража, він може:

 • бути частиною основної будівлі;
 • розташовуватися окремо.

Якщо в сім’ї є два автомобілі – можна підібрати типовий або створити індивідуальний проект з двома окремими гаражами або з одним на два автомобіля. Також для багатьох будуть цікаві будівлі з навісами для транспортних засобів, де можуть поставити машину як власник, так і гість.

Скільки коштують проекти каркасних одноповерхових будинків з терасою

Якщо ви вирішили не вибирати готові креслення, а замовити індивідуальне планування, ви можете розрахувати вартість онлайн самостійно. Для цього в комірки калькулятора вводиться необхідна інформація. Але програмою не передбачено врахування всіх нюансів, тому ціна вийде приблизною. Точну суму можна отримати тільки після опрацювання кошторису. У будь-якому випадку, сучасні дерев’яні котеджі доступніші в порівнянні з житлом з цегли чи піноблоку. Скільки коштуватиме індивідуальне планування? Ціна проекту за 1 м2 залежить від різних факторів. Сюди входять розмір будівлі та складність креслень, обрані будівельні матеріали та особливості території під забудову. Більш детальну інформацію можна отримати на відповідній сторінці сайту «Архітектурної Кухні».

Сучасні планування одноповерхового будинку з терасою

У нашій компанії можна замовити створення планування будинку до 150 квадратів. Як приклад пропонуємо розглянути готові варіанти з великою терасою і трьома спальнями. Цікавить проект красивого одноповерхового будинку з терасою і сауною або шале з мансардою? Все, що вам треба зробити – звернутися за вказаними на сайті контактами і розповісти про свої уподобання. В іншому – справа за конструкторами компанії. Ми створюємо проекти будь-якої складності та будь-якого розміру. На сайті розміщені варіанти без тераси з двома спальнями, з сауною, робочим кабінетом або гаражем. З найкращими плануваннями 2021 року, а також готовими будинками, зведеними за ними, можна ознайомитися на фото.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2