Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти сучасних будинків: особливості стилю та дизайн

Проекти сучасних будинків: особливості стилю та дизайн

Популярні красиві сучасні будинки за каркасною технологією мають не тільки стильний дизайн, а й функціональність та енергоефективність. Застосування інноваційних технологій забезпечує економію коштів на опаленні, а монтаж панорамних вікон – на електриці, що є особливо актуальним у життєвих реаліях. Ескізи будинків вражають різноманітністю. Застосування різних матеріалів дозволяє реалізувати практично будь-які задуми. Популярними стилістичними напрямками є:

 1. Барн: будівлі мають дизайн сучасного житла з другим світлом, коли відсутнє перекриття між другим та першим поверхом і світло заливає приміщення природно.
 2. Функціоналізм: споруди суворих геометричних форм, в яких присутні великі засклені конструкції та відсутні декоративні елементи в фасаді. В ескізах спостерігається використання великих площин з одного матеріалу, а ось покрівля може мати різний вигляд, але містити лише точні рівні лінії.
 3. Хай-тек: будівлі, де є великі простори з додатковим розширенням завдяки використанню панорамних вікон. Під час будівництва застосовуються однакові матеріали, що забезпечує єдність конструкції.
 4. Біо-тек: архітектурний стиль, що є протилежністю знаменитого хай-теку. Особливість напряму – звернення до природних біоморфних форм, що передбачає використання натуральних матеріалів.
 5. Лофт: будівлі у міському стилі, для яких характерні великі простори, багато віконних отворів та застосування різноманітних матеріалів.

Кожна людина має власний смак. Одні люди надають перевагу традиційній класиці, іншим подобається напрямок модерн, а треті бажають мати будинок у стилі бароко або шале. Архітектурна Кухня допоможе втілити будь-яку мрію в реальність.

Де знайти проекти сучасних будинків?

На сайті у розділі “Проекти” ви знайдете готові плани. Тут можна вибрати одноповерхові або двоповерхові споруди з терасою, гаражем або мансардою:

 • «Норд» – план комфортного та затишного одноповерхового барнхауса.
 • «Бук» – план двоповерхового барнхауса.
 • «Олівія» – ідеальний варіант для двох сімей, в якому є спальня та дві дитячі кімнати, а також кухня, вітальня та затишна тераса.

Типові та індивідуальні проекти будинків в сучасному стилі – що вибрати?

Проекти сучасних одноповерхових та двоповерхових будинків можна вибрати серед готових пропозицій. А якщо хочеться індивідуальності та втілення своєї мрії – замовте створення ескізної документації за власними потребами, вподобаннями та побажаннями. Відмінними характеристиками всіх готових та індивідуальних ескізів є:

 • вражаючий дизайн;
 • обмірковані рішення;
 • професійний підхід;
 • високі показники міцності та довговічності;
 • інноваційні та безпечні матеріали;
 • «працююча» теплоізоляція.

Готовий дизайн сучасного будинку можна побачити на фото з офіційного сайту або на YouTube-каналі.

Сучасні будинки “під ключ”: проекти в стилі хай-тек

Будинки у стилі хай-тек, які сьогодні дуже популярні, з’явилися не більше 50 років тому. Напрямок hi-tech у перекладі означає «високі технології». Відповідно сучасні планування з терасами та плоским дахом відрізняються:

 • Застосуванням на всіх етапах робіт лише інноваційних методик.
 • Використанням мінімальної кількості декоративних елементів у зовнішньому та внутрішньому оздобленні.
 • Використанням опорних конструкцій, які створюють враження перевернутої споруди.

При створенні ескізу будівництва наші професіонали приділяють особливу увагу максимальному використанню природного освітлення. Люди, які бажають стати власниками комфортних та енергоефективних котеджів, можуть скористатися готовими ескізами або замовити у нас будівництво за індивідуальним планом. Роблячи вибір, варто керуватися:

 • Особливостями розташування ділянки незалежно від її форми. Навіть якщо її площа дуже маленька, наші професіонали допоможуть побудувати будинок вашої мрії.
 • Загальною площею будівлі, яка часто залежить від кількості майбутніх мешканців. Якщо ділянка невелика, варто звернути увагу на двоповерхові будівлі.
 • Особливостями планування, адже кожному члену сім’ї має бути комфортно та затишно в будинку.

Якщо ви підібрали представлений на сайті ескіз, але бажаєте внести свої зміни – звертайтеся, і наш архітектор із задоволенням змінить його для вас.

Проекти сучасних будинків та котеджів: скільки коштує розробка проекту “під ключ”?

Сучасні заміські котеджі можна звести недорого. Однак остаточні ціни на будівництво будівлі за індивідуальним планом одразу надати неможливо, оскільки кожен будинок є унікальним і неповторним. Дізнатися, скільки коштує розробка проекту “під ключ”, можна лише після складання кошторису. Ми розробляємо плани і для будинків з:

 • бруса;
 • цегли;
 • блоків;
 • газобетону.

Зведення будь-якого житла починається зі створення проекту та складання кошторису, тому перегляньте готові пропозиції на нашому сайті та зробіть свій вибір. Фахівці “Архітектурної Кухні” створять те, про що ви давно мріяли!

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2