Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти маленьких будинків

Проекти маленьких будинків

Не всім потрібні триповерхові вілли величезних розмірів з підземними гаражами. На невеликих ділянках доцільно побудувати акуратненький будиночок, де господарям буде затишно і тепло, по-домашньому спокійно і комфортно. А вже використовувати його в якості дачі в теплу пору року або жити постійно – це вирішують самі мешканці. Всім хочеться мати надійну і якісну споруду, яка буде вірно служити сімейства десятки років.

ДЕ ШУКАТИ ПРОЕКТ МАЛЕНЬКОГО БУДИНКУ?

Навіть самому крихітному оселі потрібен проект – повний пакет документації для початку робіт по його зведенню. В АБ «Архітектурна кухня» ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб підготуватися до початку будівництва правильно, уникнути зайвої головного болю.

Проекти будинків до 70 кв.м.


Ви можете вибрати вже готові креслення маленького будинку з каталогу на сайті, щоб заощадити час. Уважно розгляньте фотографії, враховуючи бажану житлоплощу і особливості планування. Варіанти вашого рішення можуть бути наступними:

  1. Ідеально підходить, зауважень немає. Можна відразу купувати і брати в роботу.
  2. Практично підходить, але є деякі нюанси. Їх можна обговорити з нашими фахівцями і знайти компромісний вихід з даної ситуації.
  3. Зовсім не підходить. У цьому випадку ми пропонуємо розробку індивідуального проекту на замовлення. Робота триватиме близько двох тижнів.

ПРОЕКТ НЕВЕЛИКОГО БУДИНКУ: РЕАЛЬНІ  МОЖЛИВОСТІ

Хто сказав, що невеликий будиночок тісний і незатишний? Можливо, то будова, яке так охарактеризували, було неправильно спроектоване? Наші будиночки дуже зручні, надійні і функціональні, незважаючи на їхні скромні розміри.

 
Якщо ви побудуєте житло по одному із запропонованих в каталозі варіантів, воно буде служити вам довго, радуючи ласкавим теплом рідного домівки.

Проекти невеликих будинків

ПРОЕКТИ НЕВЕЛИКИХ БУДИНКІВ З МАНСАРДОЮ

Популярність такої важливої ​​деталі, як мансарда, з роками лише зростає. Варіантів її використання безліч: на ній можна гуляти з дітьми в дощову погоду або відпочивати в літній спекотний день, читати улюблену книгу або газету, влаштувати сімейне чаювання, цікаву дискусію в колі друзів, і так далі.


Спробуйте влаштувати на ній сімейний сніданок, і ніхто більше не захоче їсти в будинку, поки на вулиці тепло. А який чудовий апетит на свіжому повітрі! Навіть змушувати їсти нікого не доведеться.


Не варто турбуватися, навіть скромні розміри головної споруди дозволять вам влаштувати чудову мансарду. До речі, в нашому каталозі вже є готові розробки, зверніть на них увагу, щоб мати уявлення про те, як це буде виглядати в підсумку.


У будь-якому випадку, до якого б висновку для себе ви не прийшли, телефонуйте нам, щоб обговорити деталі. Ми завжди допоможемо з вибором, уточнимо нюанси, розвіємо сумніви. Фахівці точно допоможуть вам зорієнтуватися в ваших бажаннях і можливостях набагато швидше і краще, ніж це зроблять ваші друзі або родичі. Нам довіряють свою потаємну мрію, а ми допомагаємо втілити її в прекрасну реальність.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2