Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти одноповерхових котеджів

Проекти одноповерхових котеджів

Створення комфортабельного заміського будинку за унікальним проектом – сьогодні вже не рідкість. Ті дні, коли слова «комфорт» і «зручність» асоціювалися неодмінно з міськими умовами, залишилися далеко в минулому. Сучасні будівельні технології дозволяють в лічені місяці звести будь-яку сучасну будівлю буквально з нуля і оснастити його за останнім словом техніки. Головною умовою успішної реалізації проекту є професіоналізм команди, яка виконує проектно-будівельні роботи.

Готові проекти будинків і котеджів – перший крок до здійснення мрії

Компанія «Архітектурна Кухня» має досвід будівництва будинків і котеджів в різних стилях. Серед наших робіт можна побачити реалізовані проекти котеджів з гаражем, дачних будинків з мансардою та терасою, малих архітектурних споруд та інших будівель.


Великою популярністю серед забудовників користуються проекти котеджів з гаражем, що представляють собою найбільш економічний варіант зведення одночасно двох будівель за ціною однієї.

Як купити проект одноповерхового будинку і зробити його унікальним

Співпраця з нашою компанією має чимало переваг. Укладаючи договір з «Архітектурної кухнею», забудовник отримує гарантію своєчасного і якісного виконання всього спектру будівельних робіт, можливість консультації з фахівцями в усіх сферах, що стосуються будівництва.

Однак однією з найбільш цікавих особливостей нашої роботи є можливість внести зміни в готові проекти будинків і котеджів і зробити їх унікальними. На вимогу замовника наші фахівці внесуть будь корективи в обраний проект. Наприклад, якщо ви бажаєте купити проект одноповерхового будинку, який сподобався всій родині, але планування кімнат не цілком вас влаштовує – це не привід відмовлятися від своєї мрії. Ми готові вислухати ваші побажання і піти їм назустріч.


Заглянувши в каталог компанії, клієнти можуть ознайомиться з різноманітними варіантами готових проектів будинків і котеджів, реалізацію яких ми здійснюємо.

Переваги співпраці з нами

Ми – колектив досвідчених і творчо налаштованих фахівців, готових втілити в життя практично будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку – наша робота не обмежується типовими проектами.

Ми можемо запропонувати вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат, що дозволить значно скоротити витрати на кожен з видів робіт окремо.

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт, про що свідчать численні позитивні відгуки наших замовників.
Ви все ще мрієте про власний будинок, побудованому за сучасними технологіями? Не втрачайте часу, зверніться до фахівців «Архітектурної Кухні», і вже через кілька місяців мрія здійсниться.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2