Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти невеликих будинків: корисні поради щодо вибору

Проекти невеликих будинків: корисні поради щодо вибору

Вирішили будувати будинок? Першим кроком у цьому процесі буде вибір проекту. Слід пам’ятати, що розробка планування здійснюється професіоналами та самостійно братися за цю справу не варто. Сьогодні можна вибрати типові планування каркасних котеджів або зробити індивідуальне замовлення.

Переваги типового проекту

Готові планування невеликих сучасних будівель поширені на ринку нерухомості. Це вже готові креслення споруд, реалізовані на практиці (часто неодноразово). Типова документація дозволяє значно пришвидшити темпи будівництва. Які інші переваги типових планувань?

Економія часу та грошей

Типові проекти невеликих приватних одноповерхових будівель мають готові документи. Це дозволяє приступити до будівельних робіт практично відразу після підписання договору. Маючи на руках готові креслення, де зазначено точне розташування інженерних систем та інші нюанси, можна зменшити термін робіт. Також у разі потреби в типове планування можна внести корективи. Готові проекти невеликих будиночків з терасою значно дешевші, ніж аналогічне індивідуальне замовлення. Це зумовлено тим, що такі креслення використовуються кілька разів. Також план має певну ціну. При цьому можна чітко розрахувати майбутні фінансові витрати.

Надійність та практичність

Оскільки будівля за типовими кресленнями вже зводилася, можна побачити кінцевий результат. До того ж це гарантує безпеку та надійність споруди. Проекти невеликих каркасних будівель розробляються для масового використання, тому враховуються всі потреби та побажання середньостатистичних сімей. Розраховується необхідна кількість кімнат, їхні площа та розташування. Але слід знати, що типові креслення не враховують рельєф конкретної земельної ділянки, тому, можливо, потрібно буде внести корективи.

Переваги індивідуального проекту

Але не завжди типове планування відповідає уявленням замовника про ідеальне житло, тому багато хто віддає перевагу індивідуальному замовленню. Звичайно, такий план розробляється набагато довше, до того ж ціни на індивідуальні проекти вищі. Але це допоможе створити котедж з унікальною архітектурою, адже замовник постійно співпрацює з архітектором. Що враховують під час розробки:

 • кількість постійних мешканців;
 • наявність дітей, батьків похилого віку та мешканців з особливими потребами;
 • тип опалення;
 • зовнішнє та внутрішнє оздоблення;
 • основні матеріали;
 • бажаний вигляд з вікон;
 • розташування на ділянці.

Індивідуальний план дозволяє реалізувати оригінальні інженерні та архітектурні рішення. Можна збудувати енергоефективне житло або створити проект невеликої будівлі з мансардою та гаражем. Тому, якщо дозволяють фінанси, багато клієнтів вибирають саме індивідуальні креслення.

Чому варто вибрати будівництво каркасних будинків під ключ

Проекти невеликих двоповерхових будівель часто реалізують за допомогою каркасної технології. Основою такого житла є дерев’яний каркас, який монтується на пальово-гвинтовому або стрічковому фундаменті. В порожнині між внутрішньою та зовнішньою обшивкою укладається утеплювач, пароізоляційний матеріал та інші інженерні системи. Для обшивки стін використовують каркасно-рамкову або щитову технології. Каркасно-рамкова – це коли стіни обшивають за допомогою дерев’яних плит. Всі матеріали готуються на будмайданчику, тому спецтехніка не використовується. Щитова технологія дорожча й набагато швидша. Щити виготовляють на заводі. В них вже міститься утеплювач та інші комунікації, тому робітникам залишається лише їх змонтувати. Але для доставки та встановлення щитів потрібна важка техніка.

Варіанти дерев’яних споруд з терасою останнім часом стають більш популярними, ніж, наприклад, будівлі з цегли або газобетону. Каркасне будівництво швидке та ефективне. Побудувати дачу невеликого розміру можна за 1-2 місяці, тим більше, що роботи можна проводити навіть у снігову погоду. Плюси каркасного житла:

 1. Екологічність. Усі матеріали лише натуральні. В такому будинку дуже зручно жити. Але важливо використовувати лише якісний утеплювач.
 2. Доступна вартість. Економія починається практично з початком будівельних робіт. Це полегшений фундамент, основні матеріали, виконані роботи та простота в оздобленні. Також таке житло є енергоефективним і дозволяє серйозно заощадити на опаленні.
 3. Доступна реконструкція. До готової каркасної будівлі можна легко добудувати другий поверх. А при переїзді до іншого місця каркасник можна розібрати та скласти вже на новій ділянці.

Каркасні споруди дуже теплі, незважаючи на тонкі стіни. Необхідно лише обробити всі матеріали вогнезахисним засобом і можна сміливо жити в будинку цілий рік. Ми пропонуємо каркасне будівництво за доступною ціною. Будівлі з піноблоків та інших матеріалів ми не будуємо, але розробляємо проекти для будь-яких технологій. Пропонуємо варіанти заміського цегляного котеджу та планування дачних будиночків з лазнею. В нашій компанії працюють тільки професіонали, які побудують вам комфортний і затишний будинок.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2