Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти приватних будинків: що корисно знати

Проекти приватних будинків: що корисно знати

Чи є щось краще, ніж жити в мальовничому місці, дихати свіжим повітрям та відпочивати від шуму міських вулиць? Якщо ви вже давно визначилися, що вважаєте кращим жити на природі, варто розглянути проекти приватних будинків під ключ. Це вже прораховані та продумані будівельні рішення, що підходять для більшості клієнтів.

Навіщо потрібен проект

Будівництво житла – це серйозне та відповідальне рішення. Потрібно все ретельно зважити та оцінити свій фінансовий стан. Типові проекти приватних житлових будівель та котеджів – це можливість зрозуміти, де будуть кімнати та як розставляти в них меблі. Можна точно побачити розташування споруди на ділянці та за необхідності підкоригувати його. Потрібно заздалегідь продумати отвори для вентиляції в стінах, а також оцінити кількість потрібних матеріалів. Готове планування дозволяє повністю прорахувати повний кошторис на будівництво. Якщо раптом виявилося, що витрати більші, ніж планувалося, завжди можливо спростити креслення. Це набагато легше, ніж вносити корективи у процесі будівництва.

Які бувають проекти

Проекти одноповерхових та двоповерхових будівель діляться на два типи:

 • типові;
 • індивідуальні.

Типові креслення розробляються з урахуванням середньостатистичних потреб сімей. Тобто те саме планування можливо використовувати багаторазово. Це коштує для клієнта дешевше, ніж, наприклад, індивідуальні креслення. Вартість розробки індивідуального проекту залежить від багатьох факторів:

 • площі будинку;
 • архітектурного стилю;
 • будівельних матеріалів;
 • планування та дизайну.

Але такий підхід дозволяє побудувати справді унікальну та ексклюзивну будівлю, яка буде підігнана під потреби конкретної родини.

Технологія будівництва

Вартість житла, зведеного за каркасною технологією, значно дешевша, порівнюючи з іншими. Слід знати, що планування каркасних споруд відрізняється від планування традиційних, тому самостійне будівництво досить ризиковане. Звичайно, є можливість завантажити безкоштовно посібник з будівництва, але одна помилка – і вся робота буде зведена нанівець. Тому краще, що би всі роботи виконували професіонали.

Каркасна чи канадська технологія вже багато років популярна в країнах Європи та Америки. Цей метод будівництва дозволяє зводити надійні, комфортні та теплі споруди. Основою будинку є каркас, який виготовляється з дерева, і рідше – з металу. Порожнини в каркасі заповнюють утеплювачем, переважно з мінвати. Саме каркас забезпечує надійність будівлі та витримує 100% навантаження. Проекти приватних котеджів за каркасною технологією повинні враховувати:

 • площу будівлі;
 • товщину утеплювача;
 • граничне навантаження на каркас;
 • тип фундаменту.

Каркасне житло можливо зводити будь-якої пори року, що дуже зручно. Крім того, є можливість згодом розширити його чи провести реконструкцію споруди. Каркасний будинок має легку конструкцію та невеликі розміри. В такій будівлі можна жити постійно або використовувати її лише для літнього відпочинку. Саме будівництво займає не більше 2-3 місяців. На фото типових планувань можна побачити, що такі споруди виглядають дуже стильно та сучасно. До того ж, як показує досвід, каркасне житло може служити до 100 років.

Де замовити проект приватного будинку

Ціну на проект приватного житла можна дізнатись у менеджерів нашої компанії. Чи є можливість отримати проект безкоштовно? Це можливо за умови підписання договору на будівництво. На що варто звернути увагу при виборі типових креслень:

 1. Площу та кількість поверхів. Якщо сім’я складається із двох осіб і не планує розширюватися, можна розглядати одноповерхові будівлі. Якщо в планах є діти чи проживання поряд із літніми батьками, краще обрати двоповерхове житло. Звісно, ​​якщо є бажання, згодом можна добудувати другий поверх.
 2. Матеріали. Кожен із матеріалів має свої переваги та недоліки. Наприклад, каркасні котеджі з дерева екологічні, легкі та доступні в будівництві, але слід обов’язково подбати про захист від вогню та гризунів.
 3. Конструкцію. Можна вибрати об’єкт з мансардою, гаражем або відкритою терасою – все залежить від побажань та потреб клієнта.
 4. Оздоблення. Підбирається залежно від особистих вподобань власника. Необов’язково копіювати готові рішення – можна підійти до цього творчо.
 5. Тип ґрунту. Всі планування будівель вимагають твердого ґрунту. Можливо, будуть потрібні додаткові геологічні роботи.

Також покупець має ознайомитися з усіма супутніми документами. Що сюди входить:

 • архітектурна частина;
 • конструктивна частина;
 • інженерна частина.

Дозволяється можливість внесення деяких змін до типових креслень. Будівництво власного будинку – це дуже відповідальний крок, тому, щоб всі роботи пройшли спокійно і комфортно, слід продумати все до дрібниць. Наразі ми будуємо тільки за каркасною або модульною технологіями. Але ви можете замовити планування для будь-яких будівель. Переглянути готові креслення можна на нашому сайті. Ми допоможемо зробити найкращий вибір!

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2