Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Як розробити проект будинку: від мрії до дії

Як розробити проект будинку: від мрії до дії

Якщо ви втомилися мріяти про власний будинок і вирішили розпочати його будівництво – це похвально. Але перш ніж завезти на ділянку матеріал і почати збирання, варто заздалегідь визначитися з кресленнями.

Як розробити проект житлового будинку

Що потрібно зробити, щоб отримати планування житла? Діяти можна такими способами:

  • Скласти його самостійно. Такий спосіб підходить тим, хто має відповідну освіту та вміє робити креслення та розрахунки.
  • Купити готові креслення – варіант для тих, хто не хоче витрачати час в очікуванні креслень під свій запит.
  • Замовити планування в архітектурній компанії. Це дозволяє отримати будинок, що повністю відповідає особливостям території під забудову та потребам членів сім’ї.

Якщо перший пункт – не ваш варіант, зверніться до АБ «Архітектурна Кухня». На сайті представлені типові планування, створені нашими фахівцями, за доступною ціною. А щоб простіше було уявити вигляд майбутньої будівлі, рекомендуємо розглянути втілені в життя креслення на фото. Житло, схоже на інші споруди, вам не підходить? Зверніться безпосередньо до конструкторів і розкажіть, як має виглядати ваша оселя всередині й зовні. В обумовлений у договорі термін ви отримаєте креслення для затвердження.

Як розробити проект будинку під ключ: вибираємо типове планування

Кожна сім’я має право вибирати самостійно, в якому будинку вона житиме найближчим часом. Тому, створюючи нові планування, наші архітектори враховують потреби різних людей, щоб усі охочі змогли вибрати варіант до душі. Ми пропонуємо до уваги клієнтів готові планування на одноповерхові та двоповерхові споруди різної площі та складності. Серед них є бюджетні та навіть економ-будівлі, а також дорогі котеджі з масою вигод. Перш ніж визначитися з вибором, дайте відповідь на такі запитання:

  • Якою буде кількість майбутніх мешканців (щоб правильно вибрати кількість спалень).
  • Чи потрібні вам кімнати, в яких зупинятимуться гості (родичі або друзі з інших міст).
  • Яких ще кімнат потребує сім’я (вітальня, робочий кабінет, сауна).
  • Чи потрібний гараж для автомобіля (може мати різне розташування та площу на один або два транспортні засоби).

Як розробити проект будинку з нуля: індивідуальні планування

Де можна зробити дизайн? Конструктори «Архітектурної кухні» готові розробити проект каркасного житла для будь-яких потреб. При цьому ми врахуємо не лише потреби членів сім’ї, а й особливості земельної ділянки. Ви можете замовити планування маленької будівлі або великого особняка, а також план прибудови до житла чи надбудови. Цікавими для багатьох сімей є споруди мансардного типу або з другим світлом. Кожна будівля, створена за нашими кресленнями, відрізняється цікавим зовнішнім виглядом та внутрішнім комфортом. Також споруди здатні заощаджувати енергію, що дозволить мешканцям заощаджувати на використанні енергоресурсів.

Хочете, щоб життя у власному будинку було максимально комфортним і безпечним? Ми знаємо, як створити правильний проект на розумний будинок, про який ще недавно можна було лише мріяти. Сьогодні такі будівлі є втіленням бажань конкретних людей, оскільки кожна сім’я вибирає функції, які їй потрібні. Загалом розумні будинки характеризуються такими словами, як енергоефективність, функціональність та комфорт. Вони пристосовуються до конкретних звичок власників та здатні вчасно обігріти житло, вимкнути світло, зачинити двері та поставити периметр будівлі на охорону. Для керування спорудою достатньо спеціальної програми у смартфоні.

Цікавить ціна будівництва житла під ключ? Дізнатися, скільки коштує квадратний метр будівлі, можна у відповідному розділі сайту. Приблизну вартість житла можна розрахувати за допомогою онлайн-калькулятора або надавши запит нашим фахівцям.

Скільки коштує розробити проект приватного будинку

В «Архітектурній Кухні» можна замовити створення планування житла з різних матеріалів та за будь-якими технологіями. Це може бути цегла, газо- та пінобетон, а також каркасна методика. Скільки коштує розробити проект будинку? Залежить від його площі та особливостей архітектури. Наприклад, зважаючи на свої особливості, креслення будівлі площею 100 квадратів можуть коштувати 7-8 тис. грн.

Як отримати безкоштовний проект житла? Для цього не потрібно завантажувати його із сумнівних сайтів. Ми готові подарувати вам креслення за умови оформлення договору на проведення повного циклу робіт нашою будівельною компанією. Вибравши каркасну технологію, ви заощадите не лише кошти, а й час, і при цьому отримаєте якісне енергоефективне житло для постійного проживання.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2