Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

План будинку з гаражем: особливості будівництва

План будинку з гаражем: особливості будівництва

Дуже часто власники приватних будинків запитують себе: “А де ж поставити машину”? Живучи за містом, дуже важливо забезпечити свою мобільність – поїздки на роботу, в магазин чи в гості. Деякі ставлять авто під навіс, інші ж будують окреме приміщення, тоді як план житлового будинку з гаражем – одна із найчастіше реалізовуваних інвестицій.

Житло з гаражем під одним дахом: переваги

Наявність авто у сім’ї – це вже не розкіш, а потреба. Можна зауважити, що у США та Канаді вбудований у житло автогараж – це норма. Останнім часом таке архітектурне рішення стає дедалі популярнішим і в Україні. В чому переваги такої конструкції?

 • Фінансова доступність. Паркінг на першому поверсі дозволяє заощадити на будівельних матеріалах. Оскільки автогараж прибудований до котеджу, в процесі опалення він наповнюватиметься теплим повітрям. Це допоможе захистити автомобіль від негативних зовнішніх факторів.
 • Економія місця. Це хороший варіант для невеликої за розміром земельної ділянки. Таким чином можна звільнити місце для інших споруд – наприклад, можна розробити проекти з лазнею та басейном.
 • Зручність. Якщо паркінг з’єднаний з житлом, дістатися до машини простіше простого – неважливо, дощ на вулиці чи сніг. Ви спокійно потрапляєте до автогаража прямо з порога свого будинку. Особливо це зручно, якщо в сім’ї є маленькі діти.

План ділянки з будинком та великим автогаражем – це необхідність для великої родини. Завдяки сучасним технологіям у цей план можна інвестувати без ризику, а нові гідроізоляційні матеріали забезпечать сухе та чисте повітря в приміщенні.

Будинок з гаражем: варіанти розміщення

Незалежно від того, чи це проект вузького невеликого будиночка до 100 м2 або план котеджу з терасою та гаражем, слід чітко визначити, яким чином усі споруди розташовуватимуться один щодо одного. Є три варіанти розміщення паркінгу:

 • Підземний, тобто на цокольному поверсі або в підвалі. Це дозволяє максимально заощадити площу ділянки.
 • Надземний. В такому випадку житлові приміщення будуватимуться над ним.
 • Бічний наземний. Автогараж розташовується з правого чи лівого боку споруди.

Якщо перший і другий варіанти повинні будуватися одночасно з житлом, то бічний паркінг можна добудувати до вже готової будівлі.

Каркасний будинок з гаражем: особливості будівництва

Каркасна технологія в будівництві вже давно використовується у країнах Європи та Америки. В Україну вона прийшла нещодавно, але вже набула популярності. За допомогою каркасного будівництва є можливість реалізувати новомодні та передові дизайнерські ідеї – наприклад, проект з мансардою та гаражем 10х12 м. Будується житло на основі каркасу з дерева. Це як “скелет” споруди, що тримає на собі все навантаження. Потужний фундамент не потрібний – цілком підійде стовпчастий або гвинтовий, що дозволяє ще більше заощадити на матеріалах.

Між вертикальними стійками та горизонтальними обв’язками каркаса розміщують утеплювач. Наступний крок – зведення стін та настил підлоги. Проводяться всі необхідні комунікації та монтується дах. Незважаючи на свою простоту та легкість, правильно побудоване каркасне житло може простояти до 100 років. Каркасні технології використовуються також для спорудження автогаражів. Основні їхні переваги:

 • простота у будівництві;
 • швидкість;
 • мобільність.

Паркінг завжди можна швидко розібрати та зібрати в іншому місці. Це не потребує великих вкладень. Важливо, щоб автогараж будувався відповідно до всіх правил техніки безпеки. Якщо планується план будівництва споруд з гаражем та котельнею, потрібно стежити, щоб фундамент був на одному рівні. В іншому випадку будівля, яка будувалася першою, може просісти. Хороша вентиляція – обов’язкова умова. Всі запахи, типові для автогаража, не повинні потрапляти в житлове приміщення, адже це не лише неприємно, а й може загрожувати здоров’ю. Для забезпечення оптимального рівня вологості необхідно встановити хорошу гідроізоляцію.

Планування з 2 гаражами: вимоги

Клієнтам часто доводиться стикатися з ситуацією, коли сім’я має два авто, а ставити їх немає куди. В цьому допоможе план прямокутної будівлі з паркінгом на 2 машини. Яких норм потрібно дотримуватися:

 • 18 м кв. – мінімальна площа для одного автомобіля.
 • Наявність вільного місця – що найменше 70 вільних сантиметрів з усіх боків автомобіля.
 • Стеля – не менше 2 метрів.
 • Стандартні розміри воріт для одного авто – 2,5х2 м. Власникам двох машин потрібно подбати про ворота не менше 5 метрів завширшки.

Щоб авто зберігалося в хороших умовах, не варто забувати про опалення та вентиляцію.

Ціна на план будинку з гаражем: як дізнатися?

Плануєте побудувати котедж з автогаражем? Зверніться до фахівців нашої компанії. Переваги співпраці з нами:

 • високий професіоналізм наших працівників;
 • використання тільки якісних матеріалів;
 • розробка проектів для будь-яких споруд;
 • доступні ціни;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми також пропонуємо варіанти одноповерхових та двоповерхових споруд без гаража. Зробивши замовлення в нашій компанії, ви зовсім скоро зможете переїхати до будинку вашої мрії.

Консультація архітектора

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми – колектив молодих та креативних людей, який поєднав у собі сучасне бачення архітектури та практицизм у будівництві.

Креатив

Готові втілити в життя будь-які ваші побажання щодо зовнішнього вигляду і функціональних особливостей майбутнього будинку.

Широкий спектр робіт

Ми запропонуємо вам повний спектр послуг з будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи внутрішньою обробкою кімнат.

Сучасні технології

Всі проекти професійно спроектовані та побудовані за сучасними технологіями.

Якість та швидкість

Наша команда гарантує швидке і якісне здійснення будівельних робіт.  Виключно індивідуально підхід до кожного.

Позитивні відгуки

100% задоволених клієнтів.
Мрійте, проектуйте та будуйте разом з нами!

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

1
2

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

ПРОЄКТ + БУДІВНИЦТВО

2