Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Дерев'яні будинки проекти

Показати ще

Проекти будинків з дерева

Не дивлячись на те, що на сьогодні існує достатня кількість сучасних будівельних матеріалів, на дерев’яні будинки проекти користуються великою популярністю. Така популярність криється не лише в екологічності та привабливості зовнішнього вигляду помешкань. Дерев’яні будинки не потребують багато часу для робіт. Готове житло можна отримати вже за декілька місяців після підписання угоди. Термін залежить від площі та складності проекту дерев’яного будинку.

Проектування — досить важливий етап зведення будь-яких споруд. Від того, наскільки грамотно спеціалісти зроблять розрахунки та креслення, залежить надійність та довговічність будівлі. До того ж, це може вплинути на розмір суми для закупівлі матеріалів, рахунків за комунальні послуги під час експлуатації та комфортність мешканців при проживанні.

На сайті АБ «Архітектурна Кухня» можна знайти проекти будинків з дерева на будь-який смак:

 • одно- й двоповерхові;
 • з мансардою та другим світлом;
 • з лоджією та балконом;
 • з гаражем;
 • з терасою;
 • з сауною;
 • для вузьких ділянок.

Отже, кожен бажаючий зможе знайти свій проект дерев’яних будинків, незалежно від вподобань та особливостей території.

Проекти дерев’яних будинків під ключ

Дерево здавна вважається одним з головних будівельних матеріалів. Дерев’яні будинки відрізняються міцністю та здатні служити багато років. В США, європейських та скандинавських країнах будинки з брусу — досить розповсюджене явище, та й в Україні попит на них також зростає.

Будинки з дерева, спроектовані АБ «Архітектурна Кухня», можна знайти в Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Хмельницькому, на Полтавщині, Тернопільщині. Всі вони випробувані часом, а відгуки мешканців свідчать про високі експлуатаційні властивості такого житла та про якісні на будинки з дерева проекти.

Проекти дерев’яних будинків з мансардою

На сьогодні досить популярними є проекти дерев’яних будинків з мансардою, що дозволяють не порушуючи загальний простір збільшити загальну площу будинку та розпланувати її з максимальною ефективністю. Такі будівлі досить цікаво виглядають не лише зовні. Декоративні балки, незвичайні віконні отвори та інші елементи декору дозволяють надати мансардному поверху атмосферу затишку. 

На мансардні дерев’яні будинки проекти вирізняються й наступними особливостями:

 • Кожне мансардне приміщення має особливу геометрію та відрізняється зовнішнім виглядом від сусідніх будівель.
 • Проект дерев’яного будинку з мансардою – це можливість взимку економити на обігріві, адже тепло в ньому затримується на довше.
 • Реалізація мансардного будинку обійдеться значно дешевше, ніж споруди такої ж площі в один або два поверхи.

Проекти дерев’яних будинків до 100 м2

Кожна сім’я по-своєму бачить власне комфортне житло. Одні потребують придбати величезних розмірів котедж, де передбачені гаражне приміщення, басейн, баня та інші кімнати для повноцінного відпочинку. Інші розглядають проекти дерев’яних будинків до 100 м2, які є досить компактними, без надлишків, але зручними та затишними. Такі будинки часто обирають як дачні, але вони можуть бути використані й для постійного проживання сім’ї з 2-4 чоловік.

Проект дерев’яного будинку – переваги

Проекти будинків з дерева популярні серед населення, тому що будівлі:

 1. Зводяться з екологічно чистого природнього матеріалу та не мають шкідливого впливу на людину та оточуюче середовище.
 2. За теплоізоляційними властивостями в декілька разів перевищують показники бетонних та цегляних стін. 
 3. Завдяки теплопровідним властивостям матеріалу, в таких домах комфортно в будь-яку пору року та можна частково заощадити на опаленні чи кондиціюванні.
 4. Завдяки обробці спеціальними рідинами деревина стає стійкою до гнилі, цвілі, грибків, шкідливих комах та дії вогню.
 5. Будівлі не потребують додаткового утеплення. Шару мінеральної вати, використаної при зведенні стін, цілком достатньо.
 6. Будинки з дерева значно легші за аналогічні з інших матеріалів та дають змогу зекономити на фундаменті.
 7. Тоді як дім з цегли зводиться декілька років, на дерев’яний достатньо декілька місяців, в залежності від складності креслення та розміру площі.
 8. Після зведення стін та даху, одразу можна приступати до оздоблювальних робіт та заселятись в помешкання.

Проекти будинків з дерева – з чого складається вартість

Скільки коштують на будинки з дерева проекти? Щоб правильно визначити вартість, слід врахувати різні складові, адже кожен об’єкт унікальний, і розраховувати його ціну необхідно в індивідуальному порядку.

Інженерно-геологічні дослідження дозволяють зрозуміти особливості ділянки, що планується до використання під будівництво. Особливо вони необхідні в випадках, коли планується звести житло великої площі або в два поверхи.

Проектуючи, архітектори створюють різні ескізні варіанти для погодження з замовником. На даному етапі розробляються архітектурні, конструктивні, об’ємно-планувальні рішення та вирішується, де будуть проходити інженерні системи та комунікації.

Замовляючи проект дерев’яних будинків слід розуміти, що на загальну вартість впливають архітектурний стиль, інженерні системи, кількість поверхів та площа будівлі. Чим більша площа, тим меншою буде ціна проектування.

Зазвичай, вибір готового плану є більш вигідним варіантом. Але часом типові проекти дерев’яних будинків потребують адаптації відповідно до запитів клієнтів та умов майданчика. В залежності від масштабу змін, вартість типового креслення також може зрости, і іноді підписання угоди на індивідуальне планування може стати більш вигідним.

Будинки з дерева проекти – особливості вибору

Розглядаючи проекти дерев’яних будинків, слід проаналізувати стиль життя своєї родини, врахувати кількість чоловік та де хто любить проводити вільний час. Окрему увагу необхідно звернути на наявність в сім’ї дітей та літних людей. Також не варто забувати про друзів та родичів, які інколи будуть приїжджати у гості. Всі ці пункти допоможуть краще зрозуміти потреби та обрати оптимальний варіант проекту.

Якщо сім’я зовсім маленька та не планується її поповнення, можна звернути увагу на проекти дерев’яних будинків 8 м на 8 м. Але, навіть родині з 2-3 чоловік, крім основних, можуть знадобитись додаткові кімнати, такі як кабінет, домашній кінотеатр, басейн.

АБ «Архітектурна Кухня» пропонує розглянути на дерев’яні будинки проекти та обрати варіант до вподоби або створити індивідуальну розробку, що на 100% відповідатиме всім потребам родини.