Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проекти спарених котеджів

Проекти спарених котеджів — ідеальний варіант для великих та дружніх сімей, що не мають бажання розлучатись надовго, маючи при цьому незалежність один від одного в плані проживання. Найбільш популярними серед замовників є звичайний та дзеркальний проекти спаренних котеджів, розташованих під одним дахом.

Дуплексні будинки допомагають:

  • Вирішити певні життєві проблеми. Так, молода сім’я, оселившись в спареній будівлі з батьками, завжди буде впевнена, що з ними все гаразд. А батьки, в свою чергу, приглянуть за будівлею у разі відсутності молоді та за онуками.
  • Зекономити кошти. Купівля земельної ділянки вскладчину та створення проекту спарених котеджів обійдеться для кожної сім’ї в два рази дешевше. Менша кількість грошей піде на закупівлю матеріалів, адже одна стіна буде спільною, а також на оплату роботи будівельників, прокладку інженерних комунікацій.

Додатково можна замовити спільні на два господарства басейн, альтанку, терасу, що також допоможе дещо зекономити, отримавши більш комфортне життя. Їх подальша експлуатація теж дозволить зменшити витрати на сім’ю на обслуговуванні.

Де замовити проект спарених котеджів під ключ

АБ «Архітектурна Кухня» займається проектуванням будинків на різний смак. На сайті компанії можна знайти моделі в один або декілька поверхів, з мансардою, терасою, лоджією чи балконом, гаражним приміщенням. Одним з цікавих варіантів є проекти спаренних котеджів, які є популярними серед великих сімей, а часом навіть добрих друзів. Досить зручно, коли нема потреби їхати в будь-яку погоду та годину доби до стареньких батьків в інший куток міста, або ж мати поруч гарних друзів-сусідів, з якими приємно спілкуватись або вести певні справи.

Зазвичай розглядаючи на спарені котеджі проекти замовники без проблем доходять згоди відносно розміру та стилістики майбутнього житла. Обравши готовий проект спарених котеджів, вони вже через декілька місяців можуть завозити меблі та заселятись. 

Термін зведення залежить від площі та складності проекту. Але, так як типові варіанти вже були перевірені на практиці під час будівництва, з ними не виникає проблем. Будинки, основою яких стали готові проекти спарені котеджі, можна зустріти на околицях Києва, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Вінниці, Одеси, Харкова. Усі дома зведені з урахуванням основних потреб людини. 

При бажанні отримати індивідуальне житло, якого більше ніде не зустріти, необхідно звернутись до фахівців компанії АБ «АК» та розповісти про свої побажання. Можна замовити креслення зі схожими рівновеликими квартирами у звичайному або дзеркальному варіанті, або з приміщеннями різної площі. Авторські проекти спарених котеджів будуть розраховані до дрібниць та повністю відповідати потребам замовників. 

З чого складається вартість на спарені котеджі проекти

Перш ніж розпочати роботи зі зведення будівлі, варто розглянути різноманітні проекти спарені котеджі та вирішити, яким саме має бути Ваше житло. Далі можна звертатись на архітектурної компанії з питанням відносно ціни.

Кожне креслення має певні особливості, отже, перш ніж буде озвучена вартість, необхідно повідомити архітектора про побажання відносно:

  • архітектурного стилю;
  • поверховості;
  • загальної площі майбутньої будівлі;
  • присутності на території або неподалік систем газифікації, каналізації, водопостачання;
  • будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Також для розрахунків необхідні такі дані, як форма, розмір, рельєф земельної ділянки, наявність сусідніх будівель, рівень грунтових вод. Не буде зайвою інформація й про розташування на ділянці або планування таких приміщень, як альтанка, літня кухня, гараж, господарський блок.

Чим складніший рельєф ділянки, для якої створюються спарені котеджі проекти, тим більше доведеться заплатити за роботу. Складність архітектурного стилю та наявність додаткових приміщень також змінюють вартість у певний бік.

Типові креслення – можливість дещо зекономити на плануванні. Але часто подібні варіанти потребують адаптації до території або вподобань замовників. В такому випадку доводиться в проект вносити зміни, що потребують додаткової оплати. Часом створити індивідуальні проекти спарених котеджів обходиться не набагато дорожче. Тому консультація спеціалістів у будь-якому випадку не буде зайвою, адже лише взаємодія архітектора та замовника стане основою для створення проекту будинку мрії за розумною ціною.