Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти будинків з терасою

Показати ще

Проекти будинків з терасою

Естетам, котрі надають перевагу красі перед практичністю, АБ «Архітектурна Кухня» пропонує готові і індивідуальні проекти будинків з терасою. Для любителів комфортного проведення часу на свіжому повітрі без необхідності виїзду з дому – це ідеальний варіант власного будинку.

Проекти одноповерхових будинків з терасою

Наші проекти одноповерхових будинків з терасою – це витвір мистецтва знавців для шанувальників відпочинку на відкритому повітрі, але недалеко від усіх благ цивілізації. Купуючи проект будинку з відкритою терасою авторства АБ «Архітектурна Кухня», Ви стаєте володарем виграшного квитка в світ затишного і комфортного відпочинку.

Проект заміського будинку з терасою

Фахівці з витонченим чуттям бажань клієнта також допоможуть Вам вибрати проект заміського будинку з терасою, в який із задоволенням буде з’їжджатися вся сім’я як на вихідні, так і на більш тривалий вільний час.

Проекти одноповерхових будинків з мансардою та терасою

Для клієнтів, які мріють побудувати власний будинок з родзинкою, пропонуємо проекти одноповерхових будинків з мансардою та терасою. В цих розробках гармонійно поєднуються краса і ретельний розрахунок функціональної площі, матеріалів для спорудження такого дива, ідеальна прив’язка до умов ділянки і беззаперечна економія витрачених коштів для першого кроку до здійснення мрії всієї родини.

Готові проекти будинків з терасою

Пропоновані нами готові проекти будинків з терасою Ви зможете дещо змінити під наглядом спеціалістів АБ «Архітектурна Кухня». Перед внесенням змін наші архітектори і проектанти консультуються з інженерами, щоб кінцевим результатом видозміненого проекту було не тільки виконання Вашого бажання, але і надійність конструкції самого будинку.

При розробці індивідуального проекту будинку з мансардою для Вас і Ваших близьких ми з величезною увагою підходимо до висловлених Вами побажань щодо кожної деталі – будь то побажання прокидатися з променями сонця або перевагу розташування будинку в глибині ділянки. З нашими проектами побудувати будинок своєї мрії — приємно і швидко!