Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти будинків з гаражем

Показати ще

Проекти будинків з гаражем

На сьогодні проекти будинків з гаражем є досить популярними серед населення. Досить складно уявити заміське житло без гаражного приміщення, розташованого окремо або суміщеного з будівлею.

Який варіант з двох обрати? В кожному конкретному випадку це визначається переконаннями домовласників та особливостями ділянки.Та все ж переваги гаража в будинку очевидні. Як правило, планування таких будівель передбачає можливість потрапити до автомобіля не тільки з вулиці. Якщо надворі розгулялась негода, набагато зручніше буде дістатись транспортного засобу не виходячи з дому, лише відчинивши двері до гаража з прихожої, кухні або іншої нежитлової кімнати.

Проекти приватних будинків з гаражем від АБ «АК» відрізняються один від одного площею, кількістю поверхів, формою покрівлі, архітектурним стилем. Але всі вони мають загальну ідею – поєднання житлових та господарських функцій в одній будівлі без порушення пропорцій будинку.

Проекти приватних будинків з гаражем – що слід врахувати

Замовляючи проект будинку з гаражем, необхідно визначитись з розмірами приміщення для транспортного засобу. Довжина та ширина будівлі визначаються виходячи з розмірів конкретного автомобіля, що буде ставитись в гараж. Мінімальні стандартні проміжки між стіною в приміщенні та автомобілем не повинні бути меншими ніж 50 см з кожного боку. Але гараж з мінімальними розмірами не є оптимальним варіантом, адже, окрім машини в ньому, як правило, розміщуються певні інструменти або ж побутові речі, для яких необхідно передбачити спеціальні стелажі або полички. До того ж, з плином часу автомобіль може бути змінено на більш габаритний, для якого знадобиться приміщення більших розмірів. Отже, кожен з таких моментів слід передбачити завчасно.

Зазвичай проект будинку з гаражем закладаються ворота шириною 2,5 м та висотою від 1,8 до 2 м, а висота приміщення не менше 2,2 м (окрім висоти автомобіля слід врахувати зріст найвищого члену родини). Вбудований гараж, розташований з житловими приміщеннями під одним дахом, підключається до загальної системи освітлення та опалення.

Що робити, якщо в сім’ї є два автомобілі? Додатково можна облаштувати навіс або ж розглянути на сайті АБ «Архітектурна кухня» проекти будинків з гаражами на два транспортні засоби.

Також, проект будинка з гаражем має бути розроблений з урахуванням:

  • вентиляційної системи достатньої потужності, що дозволить запобігти потраплянню шкідливих речовин всередину житлових приміщень;
  • гідроізоляції приміщення;
  • відповідності гаража вимогам пожежної та санітарної безпеки.

Проект будинка з гаражем – переваги та недоліки

Перш ніж визначитись з вибором, майбутні домогосподарі часто бажають знати, які саме переваги несуть проекти будинків з гаражем, на відміну від окремо розташованих будівель. Як вже було сказано, в них можна потрапити, не виходячи на вулицю, що досить зручно під час негоди. Але є й інші плюси:

  1. займають меншу площу, завдяки чому земельною ділянкою можна розпорядитись більш раціонально;
  2. дозволяють зекономити на будівельних матеріалах, адже мають спільні з будинком стіну, фундамент та дах;
  3. мають спільні з житловим приміщенням комунікації;
  4. проекти будинків з гаражами можуть бути сплановані для зберігання не лише транспорту, але й речей, а також з додатковою площею для майстерні;

Серед недоліків подібних будівель виділяють підвищені вимоги до виконання шумо- та теплоізоляції, щоб звуки та холод не проникали всередину житлової зони. Також при зведенні подібних конструкцій можуть виникнути певні складнощі, якщо їх будувати на ділянках зі складним ландшафтом.

Проекти приватних будинків з гаражем від АБ «АК»

Діяльністю АБ «Архітектурна кухня» є розробка типових та індивідуальних проектів житла та приміщень адміністративного та комерційного призначення. Серед представлених на сайті компанії варіантів можна обрати будь-яку будівлю. Є тут й проекти приватних будинків з гаражем, виконані в різних архітектурних стилях. Кожна модель житла є ергономічною, естетичною та поєднує в собі всі необхідні елементи, щоб проживання родини в ньому було зручним та приємним.

Кожне типове рішення компанії повністю відповідає діючим будівельним нормам України. За необхідності адаптації до земельної ділянки або потреб людини, архітектори організації готові внести в будь-який типовий проект будинка з гаражемпевні корективи.

У випадку, якщо типові рішення не відповідають побажанням замовників, або планується зведення нестандартної будівлі, житла «з картинки», можна замовити створити проекти будинків з гаражем в індивідуальному порядку. Такий варіант враховує всі побажання членів конкретної родини, а тому для неї є найбільш ідеальним.