Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Каркасні будинки проекти

Показати ще

Проекти каркасних будинків під ключ

Розглядаючи на каркасні будинки проекти від АБ «Архітектурна Кухня», досить складно зупинитись, адже один варіант цікавіший від іншого. Часом бажання збудувати одноповерховий дім змінюється у бік проекту мансардної будівлі або з гаражем, терасою, які раніше навіть не передбачались.

Проекти каркасних будинків – це сучасний підхід до будівництва. Такі дома просто модернізувати, збільшувати, робити в них будь-яке перепланування, додавши всередині лише кілька перегородок.

Серед інших переваг, які привертають увагу населення до будинків з дерева, відносяться:

 • Можливість заселитись в помешкання вже через декілька місяців з моменту підписання угоди (час залежить від розміру будівлі та складності архітектурного проекту).
 • Відносно невелика вартість у порівнянні з будинками з цегли та бетону.
 • Достатність облаштування полегшеного фундаменту.
 • Можливість зведення на будь-якому грунті та незалежно від особливостей ландшафту.
 • Можливість проведення оздоблювальних робіт одразу після завершення зведення конструкції.
 • Енергоефективність та здатність економити під час експлуатації.

Проекти каркасних будинків під ключ

Не маючи відповідної освіти, неможливо створити грамотний проект міцного та надійного будинку. Навіть найменша помилка в розрахунках може звести всю роботу нанівець. Намагаючись зекономити на проекті, можна понести ще більші матеріальні витрати, а також втратити достатню кількість часу на виправлення помилок, допущених під час зведення.

Співробітники АБ «Архітектурна Кухня» мають достатній досвід в сфері проектування будинків різних типів та готові створити будь-який проект мрії для втілення на території України. До переваг співпраці з АБ «АК» можна віднести наступне:

 1. Створення архітектурних рішень під ключ будь-якої складності.
 2. Можливість адаптувати проекти каркасних будинків під особливості ділянки чи побажання замовника та створення індивідуальних креслень.
 3. Грамотне планування об’єкту.
 4. Ергономічність.
 5. Швидкість роботи.
 6. Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Проекти каркасних будинків до 100 м2

Розглядаючи на каркасні дерев’яні будинки проекти для сезонного або цілорічного проживання, замовники часто задаються питанням, якої саме площі має бути зручне житло для родини. Особливо важливим воно є для сімей, що мають невелику земельну ділянку, але бажають отримати затишний та гарний будинок.

Проекти каркасних будинків до 100 м2 від АБ «Архітектурна кухня» надають можливість кожній сім’ї здійснити своє бажання. Вони відрізняються між собою кількістю поверхів, присутністю тераси, мансарди, другого світла, балкона, лоджії, гаражного приміщення. Різноманітними є й їх архітектурно-планувальні рішення, зовнішнє оздоблення. Двоповерхові варіанти надають змогу отримати достатньо простору для проживання навіть на невеликій ділянці.

Проекти каркасних будинків до 100 м2  підходять у якості садових та дачних варіантів, а також для постійного проживання. Особливості технології дозволяють приміщенням довго утримувати всередині комфортну температуру та не пропускати сторонні звуки, тому будинки з дерева є актуальними у будь-якому регіоні країни.

Каркасні дерев’яні будинки – індивідуальні проекти

На сьогодні така галузь як проектування будинків є досить популярною. Вона надає можливість поєднати обрані матеріали та архітектурний стиль і створити проект, який буде повністю відповідати мріям та побажанням замовників, побачити, як виглядатиме власне житло задовго до його здачі в експлуатацію.

Замовляючи  на каркасні дерев’яні будинки проекти, слід повідомити архітектору:

 • Який архітектурний стиль Вам до вподоби.
 • Якої площі має бути житло.
 • Бажану кількість поверхів.
 • Скільки чоловік буде проживати в приміщенні.
 • Скільки кімнат і якого призначення необхідно передбачити в проекті.
 • Чи є в родині маленькі діти, люди похилого віку або з обмеженими можливостями.

Замовляючи в АБ «АК» на каркасні будинки проекти індивідуальної розробки, можна бути впевненим, що вони на 100% відповідатимуть потребам кожного члену сім’ї.

Типові проекти каркасних будинків

При бажанні дещо зекономити, на сторінках сайту компанії можна обрати типові проекти каркасних будинків. Як видно по фото, вони є привабливими, а варіант можна обрати виходячи зі своїх побажань.

Типові проекти каркасних будинків також є досить зручними для проживання. В залежності від площі, вони містять всі необхідні кімнати, такі як спальні, дитяча, гостьова, зал, кухня, санвузол, коридор. Даний перелік може бути доповнений бібліотекою, домашнім кінотеатром, більярдною. І хоча будівлі, створені за готовими кресленнями, можна зустріти навіть в своєму місті, в цьому також є переваги. На каркасні будинки проекти вже перевірені не лише під час зведення, але й у період експлуатації. Отже, обравши типовий варіант, теж можна бути переконаним, що проживання в домі буде економним, зручним та затишним для кожного члену родини.