Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти будинків півторачок

Проекти будинків півторачок

Проекти будинків півторачок на сьогодні є досить популярним та вигідним рішенням. Вони не лише мають цікавий зовнішній вигляд, але й є більш дешевою альтернативою будинкам в два поверхи та займають меншу територію, ніж дома такої ж площі в один поверх. Також подібні будівлі потребують менше коштів на ремонтно-оздоблювальні роботи.

Проекти будинків на півтора поверхи під ключ

Подібні креслення є затребуваними серед сімей, які бажають отримати додаткову корисну площу з відносно невеликими витратами. Також подібні будівлі відрізняються гарним зовнішнім виглядом завдяки цікавій конструкції, різним варіантам скату даху.

Замовити проект будинків півторачок під ключ можна в АБ «Архітектурна Кухня». На сайті компанії можна знайти цікаві проекти будинків 2019 півторачки з гаражем, терасою, на дві сім’ї. Так як на будинки півторачки проекти мають певні особливості, архітектори компанії прискіпливо розраховують кожну деталь, щоб на виході замовник отримав по-справжньому гарний та надійних будинок:

 • За будівельними нормами напівмансардним є поверх, де висота стін не перевищує 80 см, тоді як в повноцінній мансарді вона становить від 80 до 150 см.
 • Так як дах буде піддаватись дії різноманітних факторів як зсередини, так і ззовні, проекти будинків півторачок передбачають ретельну проробку укріплення даху.
 • Будівлі в півтора поверхи для підтримання здорового мікроклімату мають облаштовуватись хорошою вентиляцією.
 • Вікна в будинку можуть розташовуватись як на стінах, так і на даху. Розміщення під кутом дозволяє їм пропускати достатньо світла.
 • Так як півторачка не має горища, а в якості стелі виступає дах, слід ретельно облаштувати шумоізоляцію з використанням спеціальних обшивочних матеріалів.
 • Півтораповерхові будинки відрізняються від двоповерхових відносно невеликою вагою, адже в них відсутнє перекриття між поверхами, а стіни нижчі, що зменшує навантаження на фундамент.

Будинки півторачки проекти – переваги

Життя у власному будинку має свої переваги, адже тут можна все обладнати виходячи з уявлень членів сім’ї, облаштувати за смаком присадибну ділянку. І хоча можливості не завжди співпадають з мріями, вихід із ситуації знайти можна завжди. Якщо нема змоги облаштувати дім в два поверхи, а в один недостатньо, у нагоді стануть проекти будинків в півтора поверхи.

Проект будинку півторачка є дещо незвичним, адже другий поверх є неповним. Завдяки використанню стропильної системи його висота дещо зменшується, внаслідок чого стіни також мають скіс. До переваг проектів приватних будинків півторачок можна віднести наступне:

 • Зовнішній вигляд. Об’єкти в півтора поверхи мають досить цікавий вигляд завдяки скошеному даху та можливості цікаво розташувати вікна. Останні можуть знаходитись не лише в стінах, але й у даху, мати різноманітну форму.
 • Вартість. Внаслідок економії матеріалу зменшуються витрати на обладнання повноцінного другого рівня.
 • Корисний простір. Зазвичай на будинки півторачки проекти кімнати загального користування (гостьова, кухня, їдальня, санвузол) містять на першому поверсі. Зверху у більшості випадків розміщуються спальні кімнати, робочі кабінети, гардеробні.
 • Більш швидке зведення. Так як проект будинків півторачки передбачає менший об’єм робіт, це впливає й на терміни зведення житла. Отже, отримати гарний та зручний будинок для проживання сім’я зможе значно швидше, ніж аби обрала проект в два повноцінних поверхи.

Проекти будинків півторачки з гаражем

Будь-яка сім’я має бажання, щоб її будинок був не лише гарним та надійним, а ще й відповідав потребам мешканців. Створюючи індивідуальні проекти, архітектори АБ «АК» включають всі побажання клієнтів. Якщо родина має автомобіль, розробляються проекти будинків півторачки з гаражем. При цьому враховуються такі моменти, як під’їзд, розміщення будівлі відносно дороги з урахуванням рельєфу.

При бажанні дещо зекономити, варто розглянути проекти півтора поверхових будинків з гаражем, розташовані на сайті компанії. Серед представлених варіантів легко знайти той, що найбільше відповідатиме потребам членів родини.

Подібні будівлі є досить зручними за необхідності розвантажити важкі або громіздкі речі, особливо під час негоди. При суміщенні гаража з будинком замовник економить на зведенні однієї стіни та опорного фундаменту. А якщо гараж вбудовується в конструкцію повністю, можна зекономити ще й на облаштуванні даху.

Будинки півторачки проекти на дві сім’ї

Якщо члени родини перебувають у гарних відносинах та мріють про щоденне спілкування, проекти будинків в півтора поверхи на дві сім’ї – чудовий варіант, щоб задовольнити подібні вимоги. Серед зібраних на сайті «Архітектурної кухні» варіантів кожен може знайти креслення своєї майбутньої оселі.

Серед переваг подібних моделей житла можна виділити наступне:

 • Можливість зекономити сімейний бюджет, адже спільні фундамент, стіна, дах, водопровід та система опалення дозволять значно зменшити витрати.
 • Не завжди родичі вдало вживаються в одному будинку, хоча в іншому не мають проблем між собою. Поділ житла на дві незалежні половини – це можливість позбавити себе непорозумінь, пов’язаних з сумісним проживанням. Таким чином, проживаючи поруч, можна спілкуватись лише при наявності взаємного бажання.

Проекти будинків півторачок від АБ «АК» дозволяють клієнту заздалегідь побачити, як виглядатиме житло для власної родини, правильно розрахувати проектантам кількість матеріалу для зведення, врахувати певні побажання замовника. Не варто в цілях економії відмовлятись від професійної розробки проекту, без якого неможливе створення міцного та надійного житла.