Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проект складу

Готовий проект складу для тимчасового зберігання товарів, розроблений АБ «Архітектурна Кухня» в повній відповідності з вимогами сучасних норм, можна придбати в стислий терміни. Ця перевага є досить важливою у випадку обмеженого часу для організації або розширення власного бізнесу.

Проект складу або ангару

Більшість успішних бізнесменів вважають за краще обзавестися власними площами для зберігання техніки, комплектуючих частин, оборотних товарів і т.п. Головне завдання на першому етапі — правильно вибрати проект складу або ангару. Для цього необхідно прийняти до уваги наявність під’їзних шляхів, щільність ґрунту, висоту залягання грунтових вод, відстань від основних магістралей і багато іншого.

Готові проекти ангарів і складів

Спростити вибір допоможуть наші готові проекти ангарів і складів. Фахівці АБ «Архітектурна Кухня» уважно ознайомляться з умовами будівельного майданчику, вислухають побажання клієнта і запропонують відповідний готовий проект або спроектують новий, який відповідатиме Вашим очікуванням, будівельним нормам, умовам майданчика, відведеного під будівництво.

Проект арочного ангару

Відносну простоту в будівництві і істотну економію витрат гарантує сучасний проект ангара арочного, який буде нескладно прив’язати до Вашої майданчику. Для того, щоб побудувати надійний та практичний арочний ангар типовий проект можна модифікувати під потреби замовника.

Проекти складів

Проекти складів і ангарів АБ «Архітектурна Кухня» обов’язково задовольнять навіть самого вимогливого клієнта. При розробці технічної документації наші фахівці керуються виключно реаліями. Ми порівнюємо Ваші фінансові та матеріальні можливості з Вашими ж потребами і очікуваннями. Це допомагає вибрати саме той проект, метод зведення, якого підійде Вам найкраще. Ідеально спроектовані під’їзди, освітлення, розміщення складованого матеріалу так, щоб поверхня була максимально задіяна, але була б зручна можливість прибирання — ці і багато інших нюансів враховуються при розробці проекту Вашого особистого складського приміщення.