Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проект церкви

Проект церкви

З особливою увагою фахівці АБ «Архітектурна Кухня» розробляють проект церкви. Творити прекрасне, що допомагає розкриттю душі, — надзвичайно величезна відповідальність. Для віруючих церква — місце, де можна возз’єднатися з Творцем.

Проект Храму

Кожен проект храму — це симфонія творення, молитви, прощення і розуміння. Це перший крок до будівництва маленького дива. Душа без віри — сирота. Проекти храмів ми створюємо з любов’ю до людей і безмежною вірою в те, що в кожному з нас є іскра Божа, яка очікує можливості розкритися і поділитися своїм теплом з оточуючими.

Проекти храмів та церков

Пропоновані АБ «Архітектурна Кухня» готові проекти храмів та церков створювалися в тісній співпраці з людьми віри — настоятелями і священиками. Безсумнівно величезний внесок у розробку наших проектів були отримані від них, такі знання як канони будівництва сакральних місць, старовинні способи зведення храмів, так і перспективи зміни кількості парафіян.

Проекти дерев’яних церков

Красиві і повні чарівності проекти дерев’яних церков допоможуть стати трішки ближчими до природи, ближчими до блаженства спілкування з однодумцями.

Проекти дерев’яних храмів

Проекти дерев’яних храмів та церков розроблені при постійній і якісній участі архітекторів, проектувальників, інженерів. Наші проекти дерев’яних храмів — це поєднання сучасних вимог будівельних норм та церковних канонів. Зігідно проектів АБ «Архітектурна Кухня» побудувати храм чи церкву не представить особливих зусиль як фахівцям, так і самим парафіянам. Вся проектна документація оформлена таким чином, що можна без труднощів зорієнтуватися на кожному етапі будівництва.

За бажанням замовника ми вносимо дозволені зміни навіть в ході спорудження святого місця. При проектуванні храмів для будівництва далеко від населених пунктів або, щоб уникнути зайвих витрат при експлуатації будівлі — можемо розширити проект, розробляючи плани автономного енергозабезпечення та водопідведення. Краса і віра врятують наш світ. Ми сповнені бажання створити проект храму, де люди будуть ставати добрішими.