Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти будинків з мансардою

Показати ще

Проекти будинків з мансардою під ключ 

Проекти будинків з мансардою під ключ – один з популярних запитів клієнтів архітектурних та будівельних компаній. Ще в XVII ст. завдяки французькому архітектору Франсуа Мансару популяризувалась ідея відносно того, що простір під дахом не має пустувати. З тих пір проекти мансардних будинків стали досить широко використовуватись в будівництві і до сьогодні не втратили своєї актуальності.

На мансардні будинки проекти дозволяють максимально ефективно розпланувати загальну площу. Архітекторами АБ «Архітектурна кухня» розроблено достатньо оригінальних креслень котеджів, де горищне приміщення, яке досить часто використовують як технічний поверх, завдяки невеликим доопрацюванням перетворюється на затишну спальну або дитячу кімнату, робочий кабінет. Такі варіанти будівель є досить цікавими і дозволяють створювати незвичайні інтер’єри, що включають оригінальні віконні отвори, декоративні балки, тощо. Але найголовнішим є те, що таким чином можна дещо збільшити загальну площу будівлі, не порушуючи вільний простір навколо неї.

Будь-який проект будинку з масандрою потребує детального технічного опрацювання, оскільки дах піддається численним впливам як зверху, так і знизу. Тому, під час конструювання мансардного поверху слід дотримуватись певних вимог, таких як надійна тепло-, гідро- та пароізоляція.

Проект будинку з мансардою – переваги

Проекти будинків з мансардою, як і будь-які інші будівлі, мають певні переваги. До них слід віднести наступне:

 • Приватні будинки мансардного типу займають менше місця, ніж будівлі в один поверх такої ж площі.
 • Будинок мансардного типу – це приміщення зі збільшеною житловою площею. По суті, замовник отримує ще одну кімнату, але не за рахунок додаткового зведення стін.
 • У порівнянні з одноповерховим житлом, мансардні котеджі потребують меншої протяжності комунікацій, що впливає на загальну вартість будівництва.
 • Планування мансардного будинку дозволяє довше утримувати тепло всередині приміщення, що дозволяє економити на обігріві будинку в холодну пору року.
 • На будинки з мансардою проекти завжди оригінальні, адже додаткове приміщення має особливу геометрію стін, віконних отворів, даху. Збудовані за таким кресленням будинки цікаво вирізняються від сусідніх зовнішнім виглядом.
 • Мансардні будинки цікаві не лише ззовні, але й з середини, адже додаткова кімната має свою неповторну атмосферу.
 • Проекти будинку з мансардою потребують менших витрат на реалізацію, ніж при будівництві споруд в один-два поверхи такої ж площі. Так, маючи один і той же дах, збудований на одноманітному варіанті фундаменту будинок з мансардою матиме більшу площу, ніж одноповерховий. При порівнянні мансардного будинку з двоповерховим – перший варіант потребує менше будівельних матеріалів, що, відповідно, вплине на загальний розмір витрат.

Тому, вирішуючи, на якій моделі приватного будинку зупинитись, звичайно ж, варто розглянути проект будинку з мансардою.

Будинки з мансардою проекти – типові чи індивідуальні

За статистикою, проект будинків з мансардою для замовників є більш цікавим варіантом, ніж будівлі в один поверх. Мансарда є оригінальним рішенням, адже завдяки їй можна забезпечити сім’ю додатковим простором. До того ж, подібні будівлі мають більш цікавий вигляд, ніж зі звичайним дахом. Але, при замовленні проекту клієнти часто губляться, який варіант обрати:

 • типовий;
 • індивідуальний.

Типові креслення житлових приміщень, розроблені співробітниками компанії «Архітектурна кухня», сучасні та оригінальні. Під час їх розробки архітекторами компанії використовується досвід попередніх варіантів та враховуються основні потреби замовників.

Всі готові проекти будинків з мансардою, розташовані на сайті, мають якісні фото та детальні описи, в яких вказані основні характеристики. Завдяки світлинам можна оцінити зовнішній вигляд кожної будівлі, а креслення дадуть уявлення про їхнє планування.

Готові креслення мають необхідну деталізовану технічну документацію, що складається з двох основних проектів:

 • архітектурного;
 • архітектурно-будівельного,

куди зокрема входять архітектурний та конструктивний розділи, інженерні мережі та специфікація використовуваних матеріалів. Замовник отримує готовий проект, що дозволяє отримати паспорт забудовника та розпочати будівництво.

Типові проекти мають певні переваги, адже по багатьом з них вже було зведене житло, тому такі креслення є перевіреними як будівельниками, так і власниками будинків. Якщо певні елементи планування не влаштовують замовника, проект змінюється відповідно до його побажань. Також може знадобитись адаптація креслення до реальних розмірів та форм ділянки, умов ландшафту та інших непередбачуваних факторів. Але тут є один невеликий мінус – подібні споруди можна зустріти в будь-який момент навіть на власній або сусідній вулиці. Тому, за бажанням клієнта креслення може бути складене індивідуально і він отримає будинок, не схожий на жоден інший.

Проекти сучасних будинків з мансардою

Розташовані на сайті АБ «АК» проекти будинків з мансардою фото досить різні. Кожен з них має неповторні особливості, що стосуються як самого креслення, так і оздоблення. Тут можна знайти проекти компактних будинків з мансардою в один поверх або великі двоповерхові моделі.

Для сім’ї з 2-3 чоловік навіть невеличка будівля може бути досить функціональною. Сім’ї, що мають автомобіль, можуть звернути увагу на варіанти з гаражним приміщенням. Для творчих родин або таких, що полюбляють проводити вільний час з друзями на природі, до смаку будуть проекти сучасних будинків з мансардою та терасою. Також досить цікавим є проект будинку з мансардою на склоні, який підійде у випадку ландшафту з певним ухилом.

Інформація на сайті архітектурного бюро постійно поновлюється й періодично можна натрапити на нові проекти будинків з мансардою. Під час вибору варіанту слід враховувати рекомендації архітекторів, що стосуються будівельних матеріалів.