Плануєте Будівництво?

 • перелік необхідних документів
 • штрафи за самобуд
 • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти котеджів

Показати ще

Проекти котеджів

На сьогодні в Україні проекти котеджів є досить популярними. Такі будівлі перетворились на елітну житлову нерухомість і є показником статусності та успішності володарів.

Велика кількість людей, що мріють про заміський будинок для родини, не завжди розуміє, чим відрізняється котедж від будинку, сприймаючи слова як синоніми. Але насправді вони мають певні відмінності. Класичний котедж – це невеликий за площею будинок в один або півтора поверхи, що призначений для проживання однієї сім’ї. Також часто можна зустріти такі будівлі в два поверхи.

Замовляючи на котедж проект слід знати, що будинок має наступні особливості:

 • Площа може бути не менше 100 м2.
 • В мансардних будівлях спальні кімнати розташовуються під дахом.
 • В одній з кімнат має знаходитись камін.
 • Наявність земельної ділянки для газонів, дерев, квітів.
 • Присутність всіх необхідних комунікацій, тоді як у будинку вони можуть бути відсутні.
 • Знаходження поруч аналогічних будинків, адже сучасні котеджі зазвичай розташовуються в котеджних містечках.

Котедж проект – вартість

Створення детального креслення допомагає заощадити час та кошти на будівництво. При необхідності отримати проект котеджів, можна піти наступними шляхами:

 1. Обрати недорогий готовий варіант, що максимально враховує потреби сім’ї, на сайті, де розташовано найкращі проекти котеджів від АБ «АК». Ціни на типові креслення котеджів та особняків від АБ «Архітектурна Кухня» вказані до кожного варіанту будівель за квадратний метр. Тут можна знайти проекти котеджів з гаражем, мансардним поверхом, терасою. Обираючи типовий проект, замовник заощаджує не лише кошти, але й час, адже готові варіанти вже мають необхідну документацію. Навіть вносячи певні доробки або зміни, пакет документів можна отримати досить швидко та перейти безпосередньо до будівництва.
 2. Замовити індивідуальний котедж проект, де будуть враховані будь-які побажання. При цьому варто враховувати, що розробка креслень займає певний час і обійдеться дорожче, ніж типовий варіант. Створюючи індивідуальні проекти котеджів, архітектори компанії вислуховують побажання клієнтів, вивчають особливості земельної ділянки, призначеної під будівництво, вподобання сім’ї клієнта щодо проведення вільного часу та фінансові можливості. Об’єднавши такі знання, можна створити недороге, але якісне креслення надійної будівлі, або просторого житла з усіма можливими зручностями.

Котеджі проекти – широкий вибір

До питання будівництва власного житла слід підходити досить серйозно, адже воно зводиться не на один рік і має служити не одному поколінню мешканців. Тому проект котеджу одразу слід обирати найкращий. Архітектори компанії АБ «АК» мають досить цікаві наробки, які пропонують своїм клієнтам. Більшість з них вже перевірені будівельниками під час зведення та клієнтами в експлуатації, мають позитивні відгуки.

У відповідному розділі сайту представлені варіанти будівель в сучасному та консервативному стилях. Всі котеджі проекти – це авторський дизайн, зручне планування, тому клієнтам залишається лише обрати варіант, що найкращим чином впишеться в ландшафт та якомога більше відповідатиме потребам членів сім’ї.

Навігація сайту досить зручна і не завдасть складнощів при виборі. Тут можна знайти цікаві проекти двоповерхових котеджів з усіма можливими зручностями та в один поверх чи з мансардою. Досить цікавими є проекти котеджів у горах. Вони мають свій оригінальний дизайн і чудово вписуються в гірський ландшафт.

Проекти котеджів з гаражем

Якщо сім’я має автомобіль, найкращим вибором стануть проекти котеджів з гаражем, адже необхідно подбати не лише про людей, але й про транспортний засіб.

Яким має бути гараж: стояти окремо або суміщатись з будинком, – слід обирати, виходячи з власних потреб та особливостей ділянки. Зазвичай більш цікавим виявляється другий варіант, адже, розвантажуючи авто в негоду, зникає потреба ходити під дощем чи снігом від будинку до гаража. До того ж, обравши проект котеджу з суміщеним або вбудованим гаражем, можна дещо зекономити, адже він виключає необхідність облаштування певних стін, опорного фундаменту чи окремого даху.

Проекти двоповерхових котеджів

Проекти котеджів та особняків в два поверхи певні переваги:

 • При однаковій площі вони займають менше місця, ніж будівлі в один поверх, що є раціональним використанням земельної ділянки.
 • Проекти двоповерхових котеджів надають змогу отримати солідний, престижний дім, що говоритиме про статус його мешканців. Досить гарно виглядають проекти котеджів у горах або недалеко від водойми, де з вікон другого поверху відкривається чудовий краєвид.

Проект котеджу – грамотна розробка

Котеджні проекти мають певні переваги, але оцінити їх повною мірою можна лише у випадку, коли вони грамотно розроблені та реалізовані.

 • Співробітники компанії «Архітектурна Кухня» мають необхідну кваліфікацію та здатні вписати в креслення будинків навіть найскладніші та найоригінальніші рішення.
 • Ставши клієнтом архітектурного бюро, кожен клієнт отримує комплексну роботу, що включає всю необхідну документацію, в досить короткі терміни з гарантією якості.
 • Ціни на креслення є об’єктивними та залежать від складності та об’єму робіт, оригінальності рішення та інших факторів, що обговорюються в процесі співробітництва.

Проекти котеджів від АБ «АК» – це змога отримати будівлю, яка навіть у дрібницях відповідатиме побажанням замовника та членів його родини.