Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Проекти дачних будинків

Показати ще

Проект дачного будинку – переваги

Проекти дачних будинків від АБ «АК» – це можливість отримати власний затишний куточок на природі, куди в будь-який час можна втекти від швидкості та динамічності міста. Вони втілюють в собі різноманітні можливості, які людині здатен запропонувати заміський відпочинок, незалежно від загальної площі, поверховості та архітектурного виконання.

Часи, коли дачний будинок виконував роль сховища для інвентаря, необхідного для виконання садово-городних робіт, або тимчасового притулку від негоди, давно в минулому. Сьогодні будь-який проект дачного будинку показує замовнику, що він отримує основу для комфортного відпочинку на лоні природи з усіма можливими благами. Але вирішувати, які саме на дачні будинки проекти розглядати:

  • невеличкі будівлі для короткострокового перебування;
  • повноцінні будинки з усіма зручностями для постійного проживання,

має сам замовник, враховуючи кількість членів сім’ї, наявність вільного часу, тощо. Проекти дачних домов від АБ «Архітектурна Кухня» надають змогу кожній сім’ї здійснити бажання, отримавши будівлю своєї мрії.

Проект дачного будинку – переваги

Отримавши проект, замовник має змогу побачити, як саме виглядатиме його майбутній будинок. Завдяки плануванню та площі можна оцінити його практичність та ергономічність. Пропорції та зовнішня естетичність оцінюються завдяки тривимірній візуалізації. Попередньо розроблений проект дозволяє уникнути переробок в майбутньому, адже завдяки йому замовник та будівельники можуть орієнтуватись на кінцевий результат.

На дачні будинки проекти є гарантією їх надійності та довговічності, адже саме на даному етапі закладаються необхідні технічні параметри, починаючи з особливостей фундаменту та закінчуючи складом покрівельного пирога.

Будь-яке з креслень архітекторів є зручним та функціональним, адже кожен будинок спланований з максимальною раціональністю. Конструкції в цілому є максимально освітленими та досить теплими.

Будівельна компанія візьметься за роботу лише при наявності проекту, адже він надає змогу виконробу контролювати якість виконуваних будівельниками робіт.

Проекти дачних домов роблять будівництво економним, адже:

  • матеріали закупляються згідно з кошторисом, що допомагає уникнути перевитрат;
  • завдяки правильним розрахункам унеможливлюються переробки;
  • є змога в майбутньому зекономити на опаленні, адже запропоновані компанією проекти відповідають вимогам енергоефективності.

Дачні будинки проекти – особливості

АБ «АК» проектує будівлі, розраховані як на тимчасову, так і на всесезонну експлуатацію. Часом клієнти бажають заощадити час планування та мінімізувати витрати. В такому разі їм пропонується розглянути на сайті компанії готові розробки та обрати типовий проект дачного будинку. За необхідності, до нього можуть бути внесені запропоновані клієнтом невеликі зміни. Також такі проекти можуть адаптуватись під реальні умови ландшафту, грунту, форму та розмір ділянки, віддаленість від комунікацій та інші непередбачувані фактори.

Архітектори компанії з задоволенням беруться і за створення індивідуальних креслень, в яких втілюються будь-які побажання замовника, особливості ландшафту та кліматичної зони. Так, можна замовити проекти дачних будинків з гаражем, мансардою, терасою, басейном, більярдною, домашнім кінотеатром, господарським приміщенням.

Проекти дачних будинків до 100 м2

В каталозі архітектурного бюро запропоновані як невеликі креслення, так і проекти дачних будинків до 100 м. Це досить зручний варіант для родини, що може бути як одноповерховим, так і виконаним з мансардним поверхом. Будь-який з варіантів виконано за дотриманням необхідних норм планування в сучасному стилі. У них передбачені всі умови для комфортного проживання.

Проекти дачних будинків до 60 м2

Справжньою знахідкою для невеликої ділянки є проекти дачних будинків до 60 м2. Невеликий розмір не заважає їм бути зручними, надійними, відповідати всім побажанням замовника.

Проекти дачних будинків 7 на 8 можна знайти у типовому варіанті на сайті в відповідному розділі. Фото та плани кожної моделі дозволяють більш повно уявити кінцевий варіант та вирішити, який найбільше підходить родині. За відсутності такої моделі, архітектори компанії створять унікальну будівлю, якої не матиме більше жодна родина.

Проекти дачних будинків з мансардою – зручне збільшення корисної площі

Досить популярними серед замовників є проекти дачних будинків з мансардою, що дозволяє збільшити корисну площу будівлі, при тому не змінюючи задані розміри будівельного майданчика. Мансарда є оптимальним рішенням для розміщення кабінету, гардеробної, спальні, дитячої кімнати. Серед інших переваг подібних креслень слід визначити наступне:

  • Мансардні будинки довше утримують тепло всередині приміщення, завдяки чому можна в холодні місяці року економити на обігріві. Так відбувається тому, що взимку немає потреби обігрівати горищне приміщення впусту.
  • Будівлі потребують меншої протяжності комунікацій, що робить вартість їх реалізації нижчою.

Витрати на реалізацію проекту будуть нижчими, ніж на зведення будинку в один чи два поверхи такої ж площі. АБ «АК» створює оригінальні проекти дачних будинків, що задовольняють вимоги навіть найвибагливіших клієнтів. Також в компанії можна замовити спроектувати приватне житло, церкви, храми та комерційну нерухомість.