Плануєте Будівництво?

  • перелік необхідних документів
  • штрафи за самобуд
  • дозвільні органи

Все це та багато іншого в нашій PDF інструкції

Завантажити безкоштовно не цікавить

Проєкти

Готові проекти будинків

Показати ще

Готові проекти будинків

Готові проекти будинків — це можливість не чекати, поки буде зроблено індивідуальне креслення, а одразу приступити до зведення власної будівлі. Архітектори бюро «АК» допомагають всім бажаючим створити будинок мрії з заощадженням часу на створення нового планування. До того ж, в даному випадку у замовника відпадає потреба в виборі певного варіанту фундаменту, матеріалу для стін, підлоги. Будь-який готовий проект будинку розроблений з урахуванням подібних пунктів, а завданням замовника є лише вибір та схвалення певного варіанту.

Зрозуміло, що кожен клієнт індивідуальний, має власні побажання. Так само нема повністю однакових ділянок (різний ландшафт, грунт, віддаленість комунікацій відіграють роль при зведенні та експлуатації будинку). Тому, до моменту заключення угоди щодо купівлі проекту, слід визначитись, проект має лишитись незмінним, чи пройти адаптацію під певні побажання чи норми.

Готовий проект будинку під ключ від АБ «АК»

Купити готовий проект будівлі під ключ – означає зробити перший крок до володіння власним житлом зі зручним плануванням кожної кімнати. Планування є досить важливим для кінцевого результату, адже саме від нього залежить, наскільки житло буде затишним для своїх мешканців. 

Купувати готові проекти будинків найкраще у досвідчених спеціалістів, таких як АБ «Архітектурна Кухня», співробітники якої розробляють креслення, дотримуючись загальноприйнятих будівельних стандартів. Саме тут можна придбати проекти готових будинків та одразу ж приступити до робіт з будівництва.

В каталозі робіт компанії «АК» можна знайти різні архітектурні рішення. Готові креслення можна придбати в Києві, Харкові, Дніпрі, Сумах, Вінниці, Одесі, Черкасах, Івано-Франківську, Запоріжжі та інших містах України. Деякі з них вже неодноразово були обрані замовниками та перевірені на практиці як під час зведення, так і експлуатації.

На сайті компанії можна обрати креслення будинку будь-якої площі, відштовхуючись від смаків родини, уявлень відносно комфорту та функціональності, призначення та кількості мешканців, які в ньому будуть проживати.

Проекти готових будинків – переваги

Обираючи готові проекти будинків, замовники отримують наступні переваги:

  • Можливість вибору. На сайті «Архітектурної кухні» можна знайти різноманітні варіанти креслень, серед яких присутні будівлі невеликого розміру для маленької сім’ї або ж які можна використовувати у якості дачі, а також просторі котеджі в два поверхи з затишною терасою, балконом, гаражем для автомобіля.
  • Можливість одразу побачити планування власного житла та почати обирати кольори та матеріали для оздоблення інтер’єру.
  • Економія коштів. Проекти готових будинків обійдуться замовнику значно дешевше, ніж індивідуальні розробки.
  • Вартість типового варіанту відома одразу й можна зробити вибір, враховуючи свої матеріальні можливості, тоді як під час індивідуального планування слід пройти безліч узгоджень, від яких буде залежати кінцева вартість як виконання проекту, так і будівництва в цілому.
  • Економія часу. Розробка індивідуального креслення займає достатньо часу – декілька місяців, в залежності від складності. Купуючи готовий проект будинку, замовник одразу отримує його на руки.

Готові проекти компактних будинків

Перш ніж зробити вибір, варто зважити реальні потреби членів сім’ї та їх побажання. Часом для родини з двох чоловік достатньо розглянути готові проекти будинків компактних та обрати помешкання в 65 м2. Навіщо зводити зайві кімнати, які лише збільшать кошторис, але ніхто ними не буде користуватись? Краще кошти, які залишаться, вкласти в цікаве оздоблення інтер’єру або облаштування фасаду, будівництво бані, альтанки.

Для сім’ї з 3-4 чоловік можна розглянути готові проекти будинків компактних площею близько 100 м2. Вони обійдуться в розумну ціну та забезпечать родині комфортне проживання протягом року. До того ж, таку площу може мати й двоповерхова будівля або будинок з мансардою. 

Невелика площа зовсім не означає, що готові проекти будинків спрощені і такі будівлі можуть використовуватись лише як дачні, для недовгострокового проживання. В них можна жити протягом року завдяки передбаченим сучасним системам опалення, вентиляції, водопроводу, каналізації, електрики. А кімнати хоча й мають невеликі розміри, але, завдяки дизайну, по-домашньому зручні та затишні.